اگر با ما همراه بوده باشید می‌دانید که برای خرید هدفون و یا ایرفون به چه نکاتی باید توجه کنید. رسانه پاساژ  علااالدین با بررسی این نکات چند پیشنهاد مختلف برای خرید هدفون با قیمت پایین‌تر از ۳۰۰ هزار تومان به شما ارائه می‌دهد.

هدفون-گوشی-قیمت-هدفون-علاالدین-پاساژ-علاالدین

در دسته اول به بررسی مدل‌هایی که بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارند، می‌پردازیم. در این رنج قیمتی مدل‌های متنوعی وجود دارند که محصولات تقلبی برندهای معروف و گران قیمت در بین آن‌ها نیز دیده می‌شود که از نظر ما بهتر است به دنبال خرید محصولات تقلبی نباشید.

تسکو TH 5336

تسکو مدل‌های متفاوتی در این رنج قیمتی تولید می‌کند که مدل TH 5336 می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد. کیفیت صدا و بیس این محصول عالی است. شارژ دهی نسبتا خوبی دارد. هم چنین این هدفون دارای میکروفن نیز می‌باشد. قیمت حدودی این هدفون بین ۲۳۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است.

هدفون-گوشی-هندزفری-هدست-علاالدین-پاساژ-علاالدین

هدفون PH مدل N78

یکی دیگر از گزینه‌های خرید در این رنج قیمتی هدفون PH مدل N78 است. این هدفون نیز از کیفیت صدا و بیس مناسبی برخوردار است. اما باید به این نکته توجه کنید که در صداهای خیلی بالا صدا از هدفون خارج می‌شود و ممکن است اطرافیان شما آزرده خاطر شوند. هم چنین میکروفن این هدفون کیفیت خیلی بالایی ندارد و ممکن است باعث آزار اطرافیان شما شود. این هدفون نیز حدود ۲۳۰ تا ۲۵۰ هزار تومان قیمت دارد.

هدفون-گوشی-قیمت-هدفون-علاالدین-لوازم-جانبی

هدفون shp800

مدل بعدی هدفون بی سیم shp800 است. این مدل نسبت به مدل قبلی سبک‌تر است و برای استفاده بلندمدت مناسب است. کیفیت صدا و بیس خوبی دارد و در صدای بلند باعث سردرد نمی‌شود. به طور کلی می‌توان گفت نسبت به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید امکانات مناسبی را دریافت می‌کنید.

هدفون-لوازم-جانبی-علاالدین-پاساژ-علاالدین-هندزفری

هدست تسکو TH 5124

اگر قصد دارید با کمتر از ۲۰۰ هزار تومان هدفون بخرید بهتر است برند تسکو می‌تواند یکی از گزینه‌های شما باشد. این برند مدل TH 5124 را با قیمت حدودی ۱۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان تولید می‌کند. مهمترین نکته در مورد این هدفون با سیم بودن این هدفون است. این هدفون بیشتر برای کار با کامپیوتر مورد استفاده قرار می‌گیرد و نسبت به این قیمت کیفیت بسیار بالایی دارد. اگر بی سیم بودن هدفون برای شما مهم نیست این گزینه بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود.

هدفون-گوشی-هندزفری-علاالدین-پاساژ-علاالدین

هدفون نیا Q1

مدل Q1 برند نیا می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید باشد. صدای این هدفون نویز کمی دارد و از کیفیت قابل قبولی بهره می‌برد. بلوتوث قوی این هدفون از دیگر نکات مثبت آن محسوب می‌شود. جنس گوشی‌ها ممکن است کمی آزار دهنده باشد، اما با این قیمت نمی‌توان انتظار خیلی زیادی هم داشت. قیمت حدودی این هدفون ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار تومان است. 

هدفون-لوازم-جانبی-قیمت-هدفون-علاالدین-پاساژ-علاالدین

خرید هدفون با کمتر از ۱۰۰ هزار تومان

اگر قصد خرید هدفون‌های دور گوش یا روی گوش با قیمت کمتر از ۱۰۰ هزار تومان را دارید. به هیچ وجه به دنبال برندهای مطرح نروید. مدل‌های تقلبی برندهای معروف در قیمت‌های متنوع وجود دارند که مسلما به اندازه برندهایی که نسخه اصلی آن‌ها ارزان قیمت است، کیفیت ندارند. برای خرید در این رنج قیمتی برند نیا چند مدل هدفون تولید می‌کند که با توجه به نیاز خود می‌توانید از بین این محصولات یکی را انتخاب کنید. رسانه پاساژ علاالدین با بررسی این هدفون‌ها مدل X3 New را به شما پیشنهاد می‌دهد.

هدفون نیا X3 New

هدفون نیا مدل X3 New با قیمت حدودی ۷۰ تا ۹۰ هزار تومان گزینه‌ای است که تا حدودی می‌تواند انتظارات شما را از یک هدفون در این رنج قیمتی برآورده کند. این هدفون صدای مناسبی دارد و گوش شما را آزار نمی‌دهد. شارژ سریع و شارژ‌دهی مناسبی دارد و در رنگ‌های متنوع می‌توانید آن را تهیه کنید. از دیگر مشخصات این هدفون می‌توان به پشتیبانی از کارت حافظه، قابلیت مکالمه، امکان به اشتراک گذاری از طریق سیم با هدفون دیگر و کلید کنترل موسیقی اشاره کرد. نکته‌ای که شاید بتواند شما را از خرید این هدفون منصرف کند، گوشی‌های کوچک آن می‌باشد که به خوبی نمی‌تواند دور گوش را پوشش دهد و کمی برای کاربران آزاردهنده محسوب می‌شود.

هدفون-قیمت-هدفون-علاالدین-پاساژ-علاالدین