برنامه رایگان UnLim در تلگرام می‌تواند فضای ابری نامحدود رایگان را برای ذخیره‌سازی اطلاعات شخصی در دسترس کاربران قرار دهد.

در عصر دیجیتال، فضای ذخیره‌سازی یک دغدغه همیشگی برای افرادی است که از فناوری به‌روز استفاده می‌کنند. با افزایش حجم داده‌ها، مدیریت فضای ذخیره‌سازی روز به روز دشوارتر می‌شود. اما امروز فضای ذخیره‌سازی ابری برای کمک به ذخیره فایل‌هایمان و آزاد کردن فضای دستگاه‌ها در دسترس هستند. در ادامه قصد داریم برنامه‌ای را معرفی کنیم که با استفاده از آن می‌توانید فضای ذخیره‌سازی نامحدودی را برای تلگرام ایجاد کنید.

یکی از مزایای کلیدی تلگرام این است که فضای ابری نامحدود رایگانی را بدون نیاز به پرداخت هزینه برای نسخه پریمیوم برنامه ارائه می‌دهد. از همین رو این ويژگی تلگرام را به گزینه‌ای عالی برای ذخیره فایل‌ها و عکس‌ها تبدیل می‌کند؛ به‌خصوص برای کسانی که نمی‌خواهند برای فضای اضافی هزینه کنند. اما این قابلیت جدید تلگرام دارای مشکل مدیریت‌ فایل‌ها است که با نصب اپلیکیشن UnLim به‌راحتی حل می‌شود.

آنلیم برنامه‌ای اندرویدی است که می‌توان از آن به‌عنوان یک ذخیره‌سازی ابری قدرتمند و کارآمد استفاده کرد. با برنامه UnLim می‌توانید هر فایلی را از گوشی خود در تلگرام ذخیره کنید و سپس آن را از دستگاه حذف کنید تا فضای بیشتری به‌دست آورید. فایل‌ها همچنان در اکانت تلگرام شما موجود خواهند بود و هرگاه که به‌ آن‌ها نیاز داشتید می‌توانید به‌سرعت از این فایل‌ها استفاده کنید.

برنامه UnLim می‌تواند داده‌ها و فایل‌های شما را مدیریت کند

این برنامه قادر است برنامه‌‌ها و اطلاعات شما را مدیریت و سازماندهی کند. با مدیریت فایل‌ها و حذف اطلاعات اضافی می‌توانید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات شما امن و جستجو برنامه‌ها درون فضای ابری تلگرام آسان‌تر می‌شود.

اگرچه استفاده از این برنامه رایگان است اما تعداد زیادی تبلیغات در حین استفاده و بارگذاری اطلاعات ظاهر می‌شوند که ممکن است برای برخی کاربران اذیت‌کننده باشد. اپلیکیشن UnLim طراحی مشابه‌ای به Google Photos دارد و در بخش گالری می‌توانید فایل‌ها را آپلود کنید. بخش دیگری به‌نام پوشه‌ها وجود دارد که با ایجاد پوشه‌های مختلف می‌توانید اطلاعات خود را دسته‌بندی و مرتب کنید؛ گزینه آخر نیز مربوط به همگام‌سازی برنامه با دستگاه‌های دسکتاپ می‌شود.

برنامه رایگان UnLim حتی می‌تواند قابلیت مدیریت فایل‌های گمشده را به تلگرام اضافه کند که آن را به یکی از بهترین گزینه‌ها تبدیل می‌کند. برخلاف سایر برنامه‌های ذخیره‌سازی ابری مانند Google One، OneDrive یا Dropbox، برای دریافت فضای ذخیره‌سازی نیازی به پرداخت هزینه ندارید. همین موضوع باعث می‌شود آنلیم به یک برنامه ذخیره‌سازی رایگان تبدیل شود.

UnLim پتانسیل تلگرام را به عنوان فضای ذخیره سازی ابری آزاد می‌کند

چرا فضای ذخیره‌سازی ابری اهمیت زیادی دارد؟

با افزایش رسانه‌های اجتماعی، خدمات پخش و خرید آنلاین، مردم با سرعت بی‌سابقه‌ای اقدام به تولید و مصرف داده‌ها می‌کنند. این داده‌ها باید در جایی ذخیره شوند و ذخیره سازی ابری یک راه‌حل راحت را به کاربران ارائه می‌دهد.

یکی دیگر از مزایای فضا ذخیره‌سازی ابری این است که هر زمان و مکانی می‌توانیم به فایل‌های خود با استفاده از چندین دستگاه دسترسی داشته باشیم. این ویژگی می‌تواند برای افرادی که دورکار هستند یا اغلب سفر می‌کنند بسیار مفید باشد. همچنین در صورت مفقود شدن گوشی یا هارد‌های اکسترنال به‌راحتی می‌توانید وارد حساب‌کاربری خود در این برنامه شده و اطلاعات را بازیابی کنید.

این روش برای دسترسی به فضای ابری تلگرام بسیار کاربردی ست و به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند بدون پرداخت هزینه، از فایل‌های خود به صورت ایمن نگهداری کنند. برنامه Unlim می‌تواند فضای ابری نامحدود را در اختیار کاربران بگذارد اما باید در نظر داشته باشید که این برنامه با وجود تمامی نکات مثبت، معایبی هم دارد.

به‌عنوان مثال، اگر حساب کاربری شما هک شود، تمامی فایل‌های شما در معرض خطر قرار می‌گیرند، سرور‌های این برنامه ممکن است مورد حمله‌ سایبری قرار بگیرد و حریم شخصی کاربران به سرقت رود. اما این‌گونه خطرات منحصر به فضای ذخیره‌سازی ابری نیست و می‌تواند در تمامی برنامه‌ها و پلتفرم‌ها اتفاق بیافتد.

معرفی اپلیکیشن: برنامه های مدیریت فایل