اگر اهل بازی کردن باشید، قطعا روی گوشی موبایل خود بازی های متعددی دارید، اگر هم اهل بازی کردن نباشید احتمالا یک یا دو برنامه را برای سرگرم شدن دارید. همانطور که می‌دانید ایرانی ها در زمینه ساخت نرم افزار های کاربردی برای موبایل از جمله بازی ها فعال هستند و بازی سازان ما توانسته اند بازی های پر طرفداری را ارائه دهند. در این مقاله سعی داریم بهترین بازی ایرانی موبایل که سازگار با گوشی های اندرویدی و آیفون هستند را معرفی کنیم.

بازی ایرانی برای کاربران اندورید و ایفون

در لیست زیر چندین بازی ایرانی برای موبایل برایتان معرفی شده که جزو بازی های برتر در ایران است. این بازی ها هم در گوشی اندروید و هم در گوشی آیفون قابل نصب و اجرا است. همچنین جذابیت بالای این بازی ها باعث جذب مخاطبین بسیاری شده اند. پس به شما پیشنهاد می کنیم اگر برای سرگرمی روزمره به دنبال بازی ایرانی هستید، تا انتهای این مطلب از رسانه علاءالدین با ما همراه باشید.

بازی آنلاین رقابتی کوییز آف کینگز

بازی آنلاین کوییز آف کینگز (Quiz Of Kings)

این بازی محبوب به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است که در صورت تمایل پرداخت درون برنامه ای نیز دارد. بازی آنلاین کوییز آف کینگز سوالات مختلف در هر زمینه دارد که هم می توان به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین و با دوستان خود بازی کنید. این بازی اطلاعات شما را به چالش می‌کشد و در حالت آنلاین بسیار هیجانی و جذاب است.

بازی کلمات آمیرزا

بازی سرگرم کننده آمیرزا

آمیرزا یک بازی معروف ایرانی که مورد پسند مخاطبان با هر گروه سنی از کودک تا بزرگسال است. آمیرزا در گروه بازی های فکری قرار می گیرد که در هر مرحله یکسری حروف در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا با آن کلمات مختلف ساخته شود. این کلمات ممکن است از سه الی هفت حرفی و چه بسا بیشتر باشد. در مراحل بالاتر کم کم حروف کلمات افزایش دارد. این بازی را می‌توان به عنوان یکی از بازی های سرگرم‌کننده مخصوصا زمانی که با خانواده و دوستان دور هم جمع می‌شوید، معرفی کرد.

بازی منچرز (منچ آنلاین)

بازی منچرز (آنلاین)

یکی از بازی های رقابتی که بسیار پر طرفدار است و در هر رده سنی که باشید حداقل یکبار به صورت فیزیکی آن را انجام داده‌اید، بازی منچ است. منچرز در واقع بازی منچ را به صورت بازی موبایل تولید کرده که آنلاین و رقابت از راه دور با دوستان است و مثل بازی فیزیکی منچ، بسیار جذاب طراحی شده است. از ویژگی های منچرز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بازی آنلاین
  • بازی آفلاین با ربات
  • قابلیت چت در حین بازی دوستانه
  • مهره‌های جذاب با قابلیت شخصی‌سازی
بازی پسرخوانده (مافیا آنلاین)

بازی ایرانی پسرخوانده

بازی آنلاین پسرخوانده نبرد بین مافیا و شهروند و یک بازی استراتژی است. به همین علت برای کاربرانی که علاقه‌مند به بازی های رقابتی و هیجانی هستند، بسیار مناسب است. در این بازی مثل سایر بازی های آنلاین، قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای برای خرید یکسری از آیتم های موجود در بازی است. در واقع این مورد به جذابیت هرچه بیشتر بازی کمک می‌کند و برای علاقه‌مندان به بازی های آنلاین پیشرفت و بهبود قابلیت های بازی را به همراه دارد.

بازی باغ نگار

بازی ایرانی باغ نگار

باغ نگار جزو بازی های در زمینه ی پازل است که در هر مرحله پازل های جذابی را برای کاربر دارد. تکمیل این پازل ها و دریافت امتیاز باعث می شود برای مراحل تعمیر خانه قدیمی نگار و پدرش اقدام نمایید. در واقع این بازی دو جنبه ی پازل و سرگرمی در قسمت تعمیر خانه را به همراه دارد که این موضوع به جذابیت هرچه بیشتر این بازی کمک بسیاری کرده است. باغ نگار در واقع بومی‌سازی شده ی بازی Gardenscapes است که با تغییرات در فرمول جادویی این بازی و طراحی داستانی متفاوتُ مراحل مختلفی را ارپه داده است.

اگر بازی ایرانی موبایل دیگری می‌شناسید که جذاب و سرگرم کننده است، حتما به ما معرفی کنید. نظرات خود را از تجربه بازی‌های معرفی شده در این مطلب، با ما به اشتراک بگذارید.