رنگ های گوشی تاشو

چند روز پیش Tron leakster درباره رنگ‌های جدید گوشی تاشوی Galaxy Z Flip3 گفت که در رنگ‌های خاکستری ، صورتی کمرنگ ، سفید ، آبی و زرد موجود خواهند بود. این مربع‌های رنگی کاملاً یادآور گزینه‌های سفارشی هستند که در Samsung Bespoke دیده شده است همان مجموعه ای از لوازم خانگی که می‌توانند سفارشی در استودیو طراحی شوند.

 

گلکسی استدیو

با توجه به توییت جدید ، به نظر می‌رسد که سامسونگ با راه اندازی Galaxy Studio به خریداران اجازه می‌دهد Z Flip3 را سفارشی کنند. سری Galaxy S21 و گجت‌هایی مانند Galaxy Watch4 و Buds2 plus بنابراین سفارشی سازی و تطبیق رنگ ممکن است فراتر از قابلیت تا شدن باشد. سامسونگ چند تیزر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته منتشر کرد. اولین کلیپ در مورد سفارشی کردن ظاهر با استفاده از Galaxy Themes است، مورد دیگر در مورد چند وظیفه ای (مولتی تسکینگ) Z Fold3 است. به نظر می‌رسد سامسونگ بیشترین تلاش خود را برای سفارشی سازی تاشوی خود انجام می‌دهد.

آپدیت آوریل ۲۰۲۰:

ما سیاست و تعهد خود را برای توزیع کنندگان ساعت مچی به منظور محافظت از حقوق مالکیت معنوی ، از جمله ، اما محدود به ، حق چاپ ، علامت تجاری ، ثبت اختراع و طراحی مارک ها / خالقان و ارائه بهترین تجربه انتخاب شده برای مصرف کنندگان ، به روز کرده ایم.

اگر توسعه دهنده جدیدی هستید ، می توانید از Galaxy Watch Studio یا Tizen Studio برای ایجاد صفحه های ساعت برای لذت شخصی خود استفاده کنید. همه فروشندگان جدید صفحه ساعت باید یک برنامه ارائه دهند و برای فروش یا توزیع صفحه ساعت در Galaxy Store تأیید شوند.

الزامات

Microsoft Windows® ۱۰ یا بالاتر (۶۴ بیتی) ، Apple macOS® X 10.8 (Mountain Mountain)

حداقل دو هسته ای ۲ گیگاهرتز CPU

حداقل ۲ گیگابایت رم

حداقل ۱ گیگابایت فضای دیسک رایگان

جاوا SE 8 یا ۱۴ (برای اطلاعات بیشتر به سازگاری مراجعه کنید):

اگر از Windows و Java SE 8 استفاده می کنید ، Java Runtime Environment (JRE) را بارگیری کنید. JRE 64 بیتی مورد نیاز است.

اگر از Windows و Java SE 14 استفاده می کنید ، کیت توسعه جاوا (JDK) را بارگیری کنید.

اگر از macOS و Java SE 8 یا ۱۴ استفاده می کنید ، کیت توسعه جاوا (JDK) را بارگیری کنید.