Xiaomi 11T Pro با شارژر سریع ۱۲۰ واتی، وارد بازار خواهد شد.شایعه شده بود که شیائومی ۱۱T pro از شارژ سریع ۱۲۰ واتی یا (به قول شیائومی) HyperCharge پشتیبانی می‌کند. این شرکت به طور رسمی این مشخصات را با یک تیزر توییتری، قبل از رونمایی ۱۵ سپتامبر تأیید کرده است.

مقایسه با مدل‌های دیگر

این تقریباً دو برابر میزان شارژ Mi 11 اصلی است که بیش از ۶۷ وات امکان شارژ شدن داشت. انتظار می‌رود ظرفیت باتری ثابت این گوشی، ۵۰۰۰ میلی‌آمپر در ساعت باقی بماند. در مورد شارژ بی سیم مدل Pro هیچ صحبتی وجود ندارد (در نسخه اصلی ۶۷ وات بود). توجه داشته باشید که در این توییت به طور خاص از Xiaomi 11T Pro نام برده شده است، بنابراین T-phone وانیلی احتمالاً شانس ارتقا را برای امسال از دست می‌دهد.Xiaomi 11T Pro اصلی با ۵۵ وات از طریق سیم و دریافت ۵۰ وات به صورت بی‌سیم شارژ می‌شود. پیش از این Mi 11X و ۱۱X Pro نیز وجود داشتند، هرچند که مدلهای پایین‌تر از mi11 بودند و ۳۳ وات شارژ می‌شدند. اختلاف بسیار زیادی بین قدرت شارژر این گوشی‌ و گوشی‌های سابق شیائومی وجود دارد که باعث برتری این گوشی نسبت به آن‌ها می‌شود‌.

شارژهای ۱۲۰ واتی شیائومی

شارژر ۱۲۰ واتی Xiaomi HyperCharge شیائومی، در ۱۵ سپتامبر رونمایی می‌شود. البته، این خبر چندان هم جنجال بر انگیز نیست. به هر حال، شیائومی قبلاً هم از شارژر ۱۲۰ وات در گوشی‌های استفاده کرده است. به طور مثال Mi 10 Ultra (البته نه Mi 11 Ultra) و بعداً Mix 4 (و دو مدل Black Shark 4)، همه‌شان شارژر ۱۲۰ واتی داشتند. لذا؛ این خبر در مورد Xiaomi 11T Pro، چندان هم دور از ذهن نبود.

چیپست Xiaomi 11T Pro

بر اساس یک سری اطلاعات تأیید نشده که از شایعات به دست رسیده، Xiaomi 11T Pro از چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده می‌کند. در صورتی که این گوشی از اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده کند، چیسپ آن با ۱۱ پرو اصلی، یکسان خواهد بود. با این حال، انتظار می‌رود که وانیل ۱۱T به تراشه MediaTek Dimensity تبدیل شود. هر دو باید مانند قبل از نمایشگرهای ۱۲۰ هرتز برخوردار باشند. ما قبلاً شاهد نشت قیمت یورو برای سری ۱۱T بودیم، اگرچه تا چهارشنبه هفته آینده از برچسب‌های رسمی قیمت اطلاعی نخواهیم داشت.