فیسبوک

دقایقی پیش محصولات شرکت فیسبوک(فیسبوک،اینستاگرام و Whats App)  از دسترس کاربران خارج شده اند.  علت این موضوع هنوز مشخص نیست اما مدیران این شرکت در توییتر اعلام کرده اند مشکل در حال بررسی است.

 

خدمات فیس بوک دوشنبه به مدت شش ساعت به صورت آفلاین متوقف شد که باعث اختلال در دسترسی کاربران و مشاغل در سراسر جهان شد و این شرکت فناوری را برای حل مشکل ناامید کرد.

قطع برنامه ها

این شرکت بخاطر قطعی ، که بر سیستم عامل ها و برنامه های اصلی خود از جمله Whats App ، Instagram و Facebook Messenger – و که یک شرکت ردیابی خارجی می گوید گسترده ترین در تاریخ خود بود – عذرخواهی کرد. فیس بوک اعلام کرد که این مشکل به دلیل مشکلات شبکه است. کارشناسان خارجی گفتند که به نظر می رسد این تغییر ناشی از تغییراتی است که شرکت در دستورالعمل های شبکه برای دسترسی به سیستم های خود ایجاد کرده است.

اختلال ارتباط

این اختلال ارتباطات اساسی و پیش پا افتاده را مختل کرد ، مشاغل کوچک را از مشتریان جدا کرد و تجارت الکترونیک را در کشورهای بی شمار کند کرد. برخی از شرکت ها عملیات و درآمدهای خود را محدود کرده اند ، در حالی که برخی دیگر زمینه های بازاریابی را بر اساس تاریکی سرویس ها ارسال کرده اند ، و تأکید می کند که فیس بوک  با وجود اختلاف نظرها و چالش های فراوان – در مرکز زندگی روزمره در سراسر جهان است.

اختلالات داخلی

کاربران قبل از تلاش برای دسترسی به سیستم عامل های فیس بوک اندکی قبل از ظهر به وقت ET پیام های خطا را دریافت کردند. به گفته افرادی که با این موضوع آشنا هستند ، این اختلال همچنین اختلالات گسترده ای در ابزارهای ارتباطی داخلی فیس بوک ، از جمله برخی تماس های صوتی و برنامه های کاری که برای قرارهای تقویم و سایر عملکردها استفاده می شود ، ایجاد کرد. به گفته مردم ، برخی از کارکنان از Zoom برای برقراری ارتباط در طول روز استفاده می کردند.