عرضه گوگل پیکسل

گوگل پیکسل ۶ قرار است در ۱۹ اکتبر عرضه شود ، اما آخرین گزارش نشان می دهد که آنها تنها دستگاه هایی نیستند که روی صحنه خواهیم دید. در واقع ، انتظار می رود که تعداد زیادی از آنها مطابق هوش مصنوعی ظاهر شوند. یک راهنما در توییتر.

بلندگوها

شایعه Pixel Fold و Pixel Watch ممکن است برای مدتی توجه افراد را به خود جلب کنند و برخی از بلندگوهای Nest نیز انتظار می رود. در حالی که ما فکر می کنیم Pixel Fold کمی پیچیده است ، گوگل می تواند دستگاه را مسخره کند یا حداقل اطلاعات کمی در مورد توسعه آن به ما بدهد. فروش واقعی محصول احتمالاً بعداً آغاز می شود.

نشت اطلاعات

این توییت با این حدس به پایان می رسد که ترکیب تبلت فراموش شده گوگل ممکن است از قبر بیرون بیاید. ما مدتی است که چیزی در مورد جانشین به اصطلاح Pixel Slate نشنیده ایم ، اما با توجه به روند بازگشت قوی ، به نظر می رسد که قابل قبول است.

۱۹ اکتبر نمی تواند به زودی فرا برسد. نشت سری Pixel 6 تقریباً همه چیز را در مورد گوشی های آینده گوگل فاش کرده است. اوایل امروز خرده فروشی آلمانی MediaMarkt قیمت شایعه وانیل پیکسل ۶ را ۶۵۰ یورو تایید کرد. این بدان معناست که قیمت ۹۰۰ یورو شایعه شده برای مدل Pixel 6 Pro نیز احتمالاً درست است.

تصاویر در گوگل پیکسل

اکنون اوان بلس می آید که اساساً تمام تصاویری را که در صفحه Pixel 6 در Google Store نشان داده می شود ، کنده است. در حالی که متن اطراف گم شده است ، تصاویر به اندازه کافی توصیفی هستند (بعلاوه ، اینطور نیست که اولین بار است که در مورد این ویژگی ها می شنویم).

برای اولین بار در سالها نرم افزار عالی دوربین گوگل با سخت افزار دوربین فعلی جفت می شود. این شامل یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی ، ماژول تله ۴۸ مگاپیکسلی و یک دوربین فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی است.