گوگل تصویری را برای کاربران به اشتراک گذاشت

چند هفته پیش گوگل تصویری را برای کاربران به اشتراک گذاشت که چندین تلفن Pixel 6 را نشان می داد و در آن تاریخ “سه شنبه ۱۹” را در ۱۹ اکتبر نشان می داد. این نخستین اشاره ای بود که غول جستجوگر پیکسل های جدید را در آن تاریخ در ماه آینده عرضه خواهد کرد.

این امر ظاهراً با آگهی شرکت مخابراتی استرالیایی Telstra که در فیس بوک در حال اجرا است تأیید شده است. در آگهی آمده است “Google Pixel 6 جدید به زودی” و از کاربران می خواهد تا علاقه خود را برای راه اندازی این شانس برای برنده شدن در یک تجربه ورزشی Marvel Stadium اعلام کنند.

Pixel 6
Pixel 6

پیشنهاد در ۱۹ اکتبر

این پیشنهاد در ۱۹ اکتبر به پایان می رسد – به احتمال زیاد این تاریخ تصادفی نیست. همچنین این آگهی شامل برخی از خبرهای خوب است که در داخل کشور مدفون شده است. پیکسل ۶ تنها در چند کشور در دسترس خواهد بود و (بر اساس تبلیغات) استرالیا در میان این کشور ها قرار دارد و به احتمال زیاد فرآیند رونمایی به صورت همزمان عرضه خواهد شد.

در هر صورت ، اگر به طور اتفاقی در یکی از آن کشورها زندگی می کنید ، خبر خوبی است. به هر حال ، تبلیغ شما را به این صفحه نشان می دهد ، که تاریخ ۱۹ اکتبر را تکرار می کند.

سری Pixel 6

سری Pixel 6 اوایل امروز از FCC عبور می کند و مشخص شد که ۳ مورد از ۶ SKU دارای mmWave 5G هستند. همچنین ، فقط ۳ مورد از ۶ SKU از UWB پشتیبانی می کنند ، اما همپوشانی ۱۰۰ نیست. هر دوی آنها از Wi-Fi 6E برخوردار خواهند بود. البته ، تعداد کمی از کشورها دارای شبکه های mmWave فعال هستند ، که علت احتمالی این تقسیم بندی است.