TeleDrive، یک فضای ذخیره سازی نامحدود بر اساس تلگرام

TeleDrive یک فضای ابری رایگان و قابل اسفتاده در تلگرام است.  توسعه دهنده M Gilang Januar سرویس TeleDrive را راه اندازی کرده است. این یک فضای ذخیره سازی ابری است که از قابلیت‌های پیام رسان تلگرام استفاده می‌کند. تلگرام به کاربران اجازه می‌دهد تا تعداد نامحدودی فایل را در بخش “موارد دلخواه” ذخیره کنند. در واقع، شما فضایی برای چت کردن با خودتان دارید و می‌توانید در این فضا مطالبی که می‌خواهید را هم ذخیره کنید. TeleDrive از این قابلیت با ارائه آن در یک پوشه کلاسیک و رابط جستجو استفاده می کند.

TeleDrive

حساب تلگرام

این سرویس هیچ هزینه‌ای از کاربران دریافت نمی‌کند، اما ممکن است در آینده با هزینه ماهانه عملکردی ممتاز به آن اضافه کند. هیچ محدودیتی در تعداد یا اندازه فایل‌ها وجود ندارد، به جز مواردی که توسط پیام‌رسان نصب شده است. برای ایجاد این حساب  ابری از همان  حساب تلگرام شما استفاده می شود. در مورد قانونی‌بودن چنین استفاده از “موارد دلخواه”، خالق تله درایو به این قضیه اعتراض می‌کند و می‌گوید خود تلگرام امکان ذخیره نامحدود فایل‌های ابری را تبلیغ می‌کند.

برای e.x اگر پوشه همگام سازی TeleDrive شامل دو زیر پوشه باشد که هر کدام شامل یک فایل هستند:

TeleDrive پوشه ای را برای تغییرات تماشا می کند و به طور خودکار هرگونه فایل موجود در آن پوشه را در پیامهای ذخیره شده تلگرام بارگذاری می کند. TeleDrive زیر پوشه ها را با نام آنها برچسب گذاری می کند ، بنابراین وقتی فایل های خود را با استفاده از TeleDrive بازیابی می کنید ، به طور خودکار ساختار پوشه خود را پس می گیرید.

 

TeleDriveSync —- —– Folder1 —– MyFile1.txt

|

|

|

| —– Folder2 —– MyFile2.txt

 

سپس TeleDrive فایل های شما را با برچسب های زیر بارگذاری می کند:

 

#TeleDrive /Folder1/MyFile1.txt

#TeleDrive /Folder2/MyFile2.txt

این ساختار پوشه شما را حفظ می کند ، حتی در چت مانند پیام های ذخیره شده تلگرام – این بدان معناست که وقتی فایل های خود را بازیابی می کنید ، دقیقاً همان ساختار پوشه را پس می گیرید.

 

TeleDriveSync —- —– Folder1 —– MyFile1.txt

|

|

|

| —– Folder2 —– MyFile2.txt

منبع مطلب:

https://rozetked.me/news/19615-teledrive-bezlimitnoe-oblachnoe-hranilische-na-osnove-telegram