Tecno Camon 18  با دوربین سه‌گانه و بزرگنمایی نوری ۵ برابر

Tecno Camon 18  با دوربین سه‌گانه و بزرگنمایی نوری ۵ برابر وارد بازار خواهد شد. Tecno یکی از سازندگانی است که در سال گذشته پیشرفت چشمگیری در بخش بودجه و متوسط درآمد سالانه ​​داشته است. سری Camon 17 دارای صفحه نمایش بزرگ، عمر باتری زیاد و دوربین های بسیار قابل توجه است و ما در حال حاضر اولین نگاه گسترده به نسل بعدی Camon 18 داریم.

Camon 18 
Tecno

از نقطه نظر طراحی، Camon 18 دارای پشتی صاف با لبه‌های مربع شکل است که با یک صفحه نمایش صاف و برش‌های کوچک برای جای انواع کابل و خروج صدا،تکمیل شده است. ظاهر دوربین سلفی کوچکتر از سری قبلی Camon 17 به نظر می رسد.

 

یک دکمه پاور بزرگ در سمت راست  گوشی وجود دارد. تصاویری که به دست آوردیم دستگاه را در رنگ‌های روشن و آبی تیره نشان می‌دهد، هرچند انتظار داریم پس از رسمی شدن رنگ‌های بیشتری را ببینیم.

با حرکت‌به‌عقب، یک سیستم دوربین سه‌گانه با لنزهای معادل ۱۶-۱۳۵ میلی متر و دیافراگم f/1.6-3.5 مشاهده می کنیم. مجموعه دوربین همچنین از زوم ترکیبی ۶۰x استفاده می‌کند که انتظار می‌رود تثبیت کننده تصویر را ارائه دهد. ما اطلاعات واقعی سنسورهای دوربین را در اینجا نداریم، اما امیدواریم به زودی در مورد آنها و بقیه مشخصات مشخصات Camon 18 اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

 

منبع مطلب