از سال گذشته سازندگان گوشی های هوشمند، شروع به آزمایش انواع فرم های گوشی هستند. که TCL هم از این قافله عقب نمانده است. این شرکت قبلا چندین طرح هوشمند تاشو را به ثبت رسانده است و اکنون با طراحی اسلاید کشویی، نمایشی کاملا متفاوت از طراحی گوشی تاشو را ارائه داده است.

گوشی-گوشی جدید-موبایل-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

برخلاف گوشی های تاشو که در حال حاضر در بازار موجود هستند مثل سامسونگ Galaxy Fold، Huawei Mate X، Motorola RAZR و Samsung Galaxy Z Flip، این طرح ارائه شده از TCL نشان می دهد یک تلفن هوشمند تاشو نمایشگر دارد که وقتی باز می‌شود تبدیل به صفحه نمایشگری بزرگ می‌شود. در حالیکه هنوز مشخصات فنی مربوط به این طراحی هنوز مشخص نیست، بنظر می‌رسد صفحه‌ نمایش ها روی هم تا می‌شوند، بنابراین با گوشی با صفحه نمایش ضخیم مواجه خواهیم شد.

گوشی-گوشی جدید-موبایل-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین
در قسمت عقب این گوشی دارای یک دوربین چهار گانه بهمراه یک فلاش LED است که بصورت عمودی بر روی نوار باریک در سمت راست قرار گرفته است بنظر می‌رسد که صفحه نمایش از طریق همین نوار به بیرون کشیده می‌شود. طبق گزارش ها، شرکت TCL قرار بود این تلفن هوشمند کشویی را در کنگره جهانی ۲۰۲۰ به نمایش بگذارد، اما از آنجا که کنفرانس کنسل شده است، مجددا اطلاعات بیشتری را در این رابطه به اشتراک می‌گذارد. شرکتTCL همچنین قرار بود تلفن های هوشمند سری ۱۰ جدیدش را در MWC 2020 راه اندازی کند که در ماه گذشته در CES پیش نمایش شده بود. گفته می‌شود اسلاید تاشوی TCL، بعنوان جایزه این شرکت اعلام شده است.

گوشی-گوشی جدید-موبایل-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین