SellCell : کاربران اندروید نسبت به یک سال پیش علاقه کمتری  به تغییر به iOS دارند.

SellCell بیش از ۵۰۰۰ کاربر اندروید بالای ۱۸ سال را در ایالات متحده بررسی کرد. بر اساس این نظرسنجی، دارندگان گوشی‌های هوشمند اندرویدی به‌اندازه یک سال پیش فعالانه به فکر تغییر به iOS نیستند. این نظرسنجی نشان داد که ۱۸٫۳٪ از کاربران اندروید به تغییر به آیفون ۱۳ فکر می‌کنند – به طور قابل‌توجهی کمتر از یک سال قبل، زمانی که ۳۳٫۱٪ (-۱۴٫۸ درصد) به یک سوال مشابه در مورد iPhone 12 پاسخ مثبت دادند.  سوالی که اینجا برای ما ایجاد می‌شود، دلیل این تغییر نظرات است. چه چیزی باعث شده آیفون امسال برای کاربران مخاطب اندروید جذابت کمتری داشته باشد؟ دلیل این اقبال و جذب به سمت اندروید است یا دفع شدن و پس زدن آیفون؟

سایر آمار و ارقام

۳۹٫۸ درصد از ۱۳ پاسخ‌دهندگانی که به خرید آیفون فکر می‌کنند، آیفون ۱۳ پرو مکس را ترجیح می دهند، ۳۶٫۱ درصد نیز ۱۳ پرو را انتخاب می کنند. تنها ۴٫۶ درصد به آیفون ۱۳ مینی علاقه مند هستند. ۱۴٫۷ درصد از افرادی که به خرید آیفون ۱۳ علاقه مند هستند، اپل واچ سری ۷ را نیز خریداری می کنند. برای نسل سوم ایرپادها، این رقم ۶٫۲ درصد است.

در صورت علاقمندی به مطالعه جدول دقیق آمار و ارقام به دست آمده از نظرسنجی، شما می‌توانید به این لینک مراجعه کنید و جدول میانه صفحه را مشاهده کنید.