کمپانی سامسونگ

کمپانی سامسونگ مدت کوتاهی پس از بررسی دقیق ورژن جدید اندروید ۴ One UI در ویدیوهای تبلیغاتی ,اطلاعیه ای برای کاربرانش منتشر کرد. محتوای گزارشات حاکی از آنند که از نسخه‌ی بتای One UI 4 قرار است در گوشی های گلکسی  Zفولد و یا  Zفلیپ ۳ استفاده شود. چند روز پیش نسخه بتای One UI 4 برای دارندگان گلکسی Z Fold3 و Z Flip3 در کره جنوبی عرضه شد، اکنون واحدهایی در ایالات متحده نیز آن را دریافت می کنند. طبق معمول، برای دریافت برنامه بتا باید ثبت نام کنید، که می توانید این کار را از طریق برنامه Samsung Members انجام دهید.

دارندگان زد فولد ۳

برخی از دارندگان Z Fold3 قبلاً گزارش داده اند که این به روز رسانی حالت ۱۲۰ هرتز را برای نمایشگر خارجی شکسته و آن را همیشه در ۶۰ هرتز باقی می گذارد. سامسونگ از این مشکل آگاه است و در حال کار بر روی رفع آن است.

One UI 4

سامسونگ چند هفته ای است که One UI 4 بتا را روی Galaxy Z Fold 3 و Z Flip 3 در کره جنوبی آزمایش می کند. در همین حال، صاحبان دستگاه‌های اینجا در ایالات متحده همچنان بی‌صبرانه منتظر رسیدن برنامه بتا هستند. خب، بالاخره انتظار به پایان رسید، زیرا سامسونگ اوایل صبح امروز با باز کردن برنامه One UI 4 بتا برای دارندگان Z Fold 3 و Z Flip 3 در ایالات متحده همه را شگفت زده کرد.

شماره گوشی

این به‌روزرسانی دارای شماره نسخه F711BXXU2ZUJF برای Galaxy Z Flip 3 و F926BXXU1ZUJF برای Galaxy Z Fold 3 است و فقط از طریق برنامه Samsung Members قابل دسترسی است. به نظر می‌رسد که نسخه بتا در ابتدا فقط برای کسانی که از دستگاه‌های قفل‌شده استفاده می‌کنند در دسترس است، به این معنی که اگر بتای خود را از طریق اپراتور خود دریافت کنید، باید کمی بیشتر صبر کنید. ما Galaxy Z Fold 3 خود را از Verizon بررسی کرده‌ایم، و هیچ گزینه‌ای برای پیوستن به برنامه بتا از داخل برنامه وجود ندارد، که مایه تاسف است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد One UI 4 می توانید این ویدیوها را تماشا کنید.