سامسونگ گلکسی S22 Ultra دارای رندهای CAD به‌روز شده با مجموعه دوربین دوگانه است

S22 Ultra به عنوان پرچمدار بعدی سامسونگ معرفی خواهد شد. و اگرچه قبلاً تصاویر CAD را از نظر ظاهری مشاهده کرده بودیم، اما مجموعه‌ای از رندرهای به روز شده از LetsGoDigital با همکاری Technizo Concept ، Galaxy S22 Ultra را با جزیره دوربین متفاوت تصور می‌کند. طرح. اندکی پس از ظاهر شدن اولین مجموعه تصاویر، IceUniverse در حال انتشار از طریق توییتر نظر داد که سامسونگ ممکن است تصمیم بگیرد که دوربین‌ها را شبیه دوربین دوربین عمودی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰+کند.

S22 Ultra
S22 Ultra

به جای برآمدگی دوربین P شکل که در رندرهای OnLeaks مشاهده کردیم، رندرهای به روز شده تصور کنید که تنظیمات دوربین در دو مجموعه کوچک‌تر چیده شده است، درست همانطور که IceUniverse ماه گذشته در نظر خودش به آن اشاره کرده بود. LetsGoDigital اشاره می‌کند که شکل p از طرح کلی دستگاه‌های ساختگی که سازندگان قاب برای آزمایش روکش‌های جدید تلفن استفاده می‌کنند، جمع آوری شده است.

S22 Ultra
S22 Ultra

اعتقاد بر این است که تنظیمات دوربین سنسورهای دوربین تله فوتو را به ارمغان می‌آورد. انتظار می‌رود دوربین‌های اصلی (۱۰۸ مگاپیکسل) و فوق عریض (۱۲ مگاپیکسل) با S22 Ultra یکسان باشند، اما دو دوربین تله فوتو ممکن است سخت افزار به‌روز شده‌ای را ارئه بدهند. هر دو سنسورهای تله فوتو ۳X و سنسورهای دوربین تله پریسکوپ ۱۰X ممکن است وضوح تصویر ۱۰ مگاپیکسل تا ۱۲ مگاپیکسل داشته باشند. LetsGoDigital معتقد است که هر چهار دوربین از ویژگی OIS در Galaxy S22 Ultra برخوردار خواهند بود. فقط دوربین فوق عریض فاقد OIS در Galaxy S21 Ultra است.

برای مطالعه بیش‌تر درمورد مشخصات این گوشی به این لینک مراجعه کنید.

سایر مشخصات

S22 Ultra
S22 Ultra

انتظار می‌رود که سامسونگ طراحی Galaxy S22 Ultra را تغییر دهد تا بیشتر شبیه به آنچه که Galaxy Note 21 Ultra به نظر می‌رسید، باشد. خطوط بوکسی تری نسبت به سری S21 دارد و شکل استوانه‌ای آن فضای داخلی گوشی را به حداکثر می‌رساند، به طوری که سیلو S Pen در داخل گوشی جا می‌گیرد. رندرها به رنگ سفید، قرمز بورگوندی و مشکی تصور شده اند. LetsGoDigital یادآور می شود که رنگ قرمز مشابه گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۹ است.

S22 Ultra
S22 Ultra

به‌طورکلی اعتقاد بر این است که مدل Ultra سری Galaxy S جانشین معنوی سری Galaxy Note بشود. اخیراً گزارش شده است که Galaxy S22 Ultra به دلیل اولویت بندی راه اندازی (تاخیر طولانی) سری Galaxy S21 FE ، که گفته می شود در ماه ژانویه اتفاق می‌افتد، به تعویق خواهد افتاد. در  همین حال، سری Galaxy S22 ممکن است در اواخر ماه فوریه به وقت کنگره جهانی موبایل عرضه شود.

 

منبع مطلب:

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s22_ultra_gets_updated_renders_with_dualcamera_islands-news-51397.php