سلام

در خدمت شما هستیم با معرفی یکی از بازی های معروف و آنلاین که طرفدارای زیادی رو به خودش جلب کرده

Intrudes:

این بازی در ابتدا برای PC در سال ۲۰۰۶ معرفی شد و در سال ۲۰۱۴ برای سیستم عامل های اپل و اندروید معرفی شد .

این بازی رو الکس بینلو سازنده بازی های Down Hill smash و Work at Pizza Place ساخته که در ادامه این داستان بازی انحصرای خودشو ساخت .

داستان از اونجایی جالب میشه که بدونید این فرد حتی علمی در مورد برنامه نویسی نداشته و تونستش یه بازی چند میلیون دلاری به وجود بیاره .

تو رده سنی  نوجوانان Roblox  همراه یوتوب قرار داره . همه ی این آمارها منجر به رقم‌های تاثیرگذاری شده که Roblox تو سال گذشته تقریبا ۱۰۰ میلیون دلار جریان نقدی مثبت را به ثبت رساند و پیشبینی می‌شه این عدد برای سال مالی بعدی به ۲۰۰ میلیون دلار برسد. حالا ارزش این کمپانی  به ۲.۵ میلیارد دلار رسید.

یکی از دلایل پیشرفت این بازی در طی سال ها توسعه بازی از طرف بازی سازه که سالانه حدود ۱ میلیون بازی می سازند و این بازی ها همشون ژانر های متفاوتی داره مثلا ژانر ماشین سواری ، نقش آفرینی و سبک هایی که مختص خود پلتفرم هستشو با ابزار های به خصوصی اونارو می سازن .

Story:

داستان بازی از این قراره که شما به محض وارد کردن اطلاعاتی از قبیل نام کاربری ، سال تولد و اطلاعاتی شبیه به این ، می تونید وارد فضای بازی شین و شخصیت بازی خودتونو به صورت معمولی بدون تغییری داشته باشین .

فضای بازی خیلی شبیه به بازی Mine Craft و بازی در این لول گرافیکی عرضه شده ، دارای داستان های مختلف برای بازی که همونطور که گفته شدش میلیون ها بازی ، با داستان های مختلف ارائه میشه و شما می تونید از انجام آن لذت ببرید .

در این جا نمیشه گفت بازی سازا تنها یک پایان رو برای این بازی انتخاب کردن ، یا بازی بی انتهاست چونکه شما با به پایان رساندن هر مود بازی می تونید یک داستان دیگه ای رو استارت بزنید .

 

 

Graphic:

گرافیک این بازی با تم پیکسلیکه و خیلی پیشرفته نیست ، با این حال وقتی بازی رو اجرا می کردم برای من جالب بود چون داخل بازی داستان های مختلفی برای انجام دادن قرار داشتش و من کنجکاو تر می شم تا بتونم بازی های بیشتری رو انجام بدم .

زمان اجرای بازی به دلیل شلوغی سرور کمی لگ و تاخیر داشت ، جزئیات زیادی برای بازی وجود نداشتش و فقط المان هایی از قبیل اجزای محیطی با گرافیک معمولی در اون قرار داشت که من هم زیاد جذب فضای گرافیکی بازی نشدم چون همونطور که گفتم بازی پیکسلیه و نمی تونم شکایتی داشته باشم .

 

Game Play :

شما به صورت سوم شخص در بازی قرار دارید که این حالت برای من جالب بود ، در قسمت ابتدایی برای انجام بازی شما باید داستان بازی رو انتخاب کنید پس از شخصی سازی کامل کاراکتر برای خودتون وارد مود دلبخواه خودتون میشین .

در ادامه برای داشتن اسلحه یا مهارت های مختلف در مود دلبخواهتون میتونید با خرید درون برنامه ای زودتر به امکانات اسپشیال درون بازی دسترسی داشته باشین .

توی قسمت بعدی دکمه های کنترلی از قبیل اتک یا مهارت های خاص در جای خودشون به خوبی قرار گرفته ولی جوی استیک برای حرکت کاراکتر به صورت کژوال ،  که حرکات کلی منو برای کنترل کاراکتر محدود می کرد و من زیاد لذت نبردم ، البته این موضوع هم باید ذکر شه که می تونید کنترل بازی رو برای خودتون شخصی سازی کنید .

Tutorial:

میشه تنها ایرادی که به صورت کلی از بازی گرفت این موضوع باشه ، داخل بازی خبری از بخش آموزش نیست و شما باید از طریق آزمون و خطا به بازی وارد شین و با چگونگی اجرای اون آشنا شین که شاید این هم یه سیاست برای کنجکاو کردن و درگیر کردن ذهن بازیکن برای بدست آورد امکانات و مهارت های بیشتر هستش .

Conclusion:

در کل این بازی از محبوبیت زیادی برخورداره و امتیاز های قابل توجهی چه در اپ استور چه در گوگل پلی به دست آورده . بازی

به صورت آنلاینه و مود آفلاین نداره شما می تونید از بازی به صورت گروهی لذت ببرید

نداشتن بخش آموزش بیشتر یک چالش برای علاقه مندان به یادگیری از طریق آزمون خطاست ولی بهتر بود این گزینه در بازی وجود داشت .

برای رسین به مهارت های بالاتر یا امکانات خاص باید خرید درون برنامه ای انجام بدین که بدلیل محدود بودن ما در بخش پرداخت این امکان وجود نداره .

در بعضی از موارد بازی مبهم و غیر قابل پیش بینی بود که ممکن بود در بعضی موارد شما رو زده کنه ولی نه به اون صورت .

امیدوارم از انجام این بازی لذت ببرید .