شیائومی، سری جدید ردمی

شیائومی روز پنجشنبه ۲۸ اکتبر گوشی های Redmi Note11 را به بازار می آورد و امروز این شرکت ویژگی جذاب دیگر این گوشی را تایید کرد. طبق صفحه رسمی Weibo ، سری Redmi Note 11 دارای ۱۲۰ وات شارژ سریع است که اولین بار در عرضه تولید قرار گرفته ​​است.

این تأییدیه دو هفته پس از آن صورت گرفت که ایستگاه چت دیجیتال نکته مشابه را فاش کرد. چنین سرعتی در مقایسه با سری نوت ۱۰ که دارای ۶۷ وات در چین و ۳۳ وات در صحنه جهانی است ، پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.

مشخصات سری جدید ردمی

ما کاملاً مطمئن هستیم که ۱۲۰W پس از ورود مدل ۱۱T Pro با همان استاندارد خود در ماه گذشته طبق دستگاه های خارج از کشور نیز وارد می شود.

در همین حال ، گوشی شیائومی احتمالاً مدل های جدید خود را در بخشی از سری آینده در Geekbench ظاهر خواهر کرد. این دستگاه دارای شماره مدل ۲۱۰۹۱۱۱۶C/21091116UC است و دارای ۸ گیگابایت رم ، اندروید ۱۱ و چیپست Dimensity 920 است.

ردمی برند شیائومی

ردمی برند زیرمجموعه شیائومی امروز اعلام کرد که سری نوت ۱۱ را در ۲۸ اکتبر در چین رونمایی می کند. این شرکت همچنین چندین پوستر را در حساب Weibo خود به اشتراک گذاشت. این پوستر یک صفحه نمایش طرح حفره دار و همچنین دوربین سه گانه که در قسمت پشت گوشی وجود دارد را نشان می دهد.

مشخصات

این تلفن هوشمند دارای دکمه های تنظیم صدا در قاب سمت راست است و یک جک ۳٫۵ میلی متری هدفون در بالای آن قرار گرفته است که احتمالا یک بلستر IR و بلندگوی تنظیم شده توسط JBL است.

از آنجایی که ردمی می گوید سری نوت ۱۱ را پنجشنبه آینده رونمایی می کند ، پس می توان گفت منتظر بیش از یک گوشی هوشمند خواهیم بود. این شرکت به ما نمی گوید سری Redmi Note11 شامل چند گوشی هوشمند می باشد ، اما شایعات بر این اساس است که ما منتظر دو دستگاه Note 11 و Note 11 Pro هستیم.