شیائومی  در حال کار بر روی ردمی نوت ۱۱ است

که در دو مدل استاندارد و پرو با ویژگی های دوربین بزرگ عرضه می شود. شیائومی Redmi Note 11 می‌تواند یکی از بهترین گوشی‌هایی باشد که در سال ۲۰۲۰ وارد بازار می‌شود یکی از افشاگران حوزه فناوری مشخصات ردمی نوت ۱۱ پرو را فاش کرده است و گفته می شود که این گوشی مشخصات بی نظیر و جذابی دارد.

 

و به نقل از جی اس ام آرنا

نسل بعدی Redmi Note 11 به فناوری شارژ سریع ۱۲۰ واتی مجهز خواهد شد این فناوری که هایپر شارژ نام دارد در کمتر گوشی به کار رفته و البته در ۱۱ تی پرو وجود دارد. با این شارژر مدت زمان شارژ شدن گوشی به ۲۰ دقیقه خواهد رسید.

طبق اخبار درز کرده مدلهای برتر Pro یا Pro Max به فناوری شارژ ۱۲۰ واتی مجهز خواهند شد و این یک ویژگی منحصر به فرد برای سری Redmi Note 11 نسبت به سری قبلیش هست . ردمی نوت ۱۰ پرو ۵G در حال حاضر با پشتیبانی از فناوری شارژ ۶۷ وات سریع‌ترین دستگاه شیائومی در این سری از نظر شارژ محسوب می‌شود.

 

شیائومی در سال ۲۰۱۹، می نوت ۱۰ و می نوت ۱۰ پرو را در سبد محصولات میان رده خود می‌دید.

اگرچه این گوشی‌ها تقریبا از هر نظر عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان دادند، اما همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد و بنابراین می نوت ۱۱ می‌تواند یک محصول فوق‌العاده باشد. متاسفانه هنوز نمی‌دانیم آیا شیائومی قرار است چنین محصولی را روانه بازار کند یا نه. چون عرضه می نوت ۱۰ نیز به نوعی یک غافلگیری به حساب می‌آمد.