Redmi Watch 2 با صفحه نمایش ۱٫۶ اینچی AMOLED رونمایی شد

رویداد امروز Redmi گوشی‌های جدید سری Note 11 را به همراه دنباله Redmi Watch سال گذشته و همچنین نسخه Lite Redmi Buds 3 معرفی کرد.

Redmi Watch 2

شیائومی توانست حاشیه‌های ساعت را باریک کند و صفحه نمایش بزرگ‌تری را در خود جای دهد – Redmi Watch 2 دارای صفحه نمایش ۱٫۶ اینچی (از ۱٫۴ اینچ) است. یکی دیگر از ارتقاء سوئیچ به AMOLED (قدیمی دارای IPS LCD بود). صفحه نمایش بلندتر شد و وضوح آن اکنون ۳۲۰ x 360 پیکسل است.

راندمان نیز بهبود یافته است، بنابراین اکنون ساعت می تواند ۱۲ روز با یک بار شارژ دوام بیاورد، مدل اصلی باید در حالت صرفه جویی در مصرف انرژی قرار می گرفت تا این مدت طول بکشد (طبق اعداد رسمی). مانند قبل، شارژ با کانکتور مغناطیسی انجام می شود.

چیپست

این ساعت از چیپست آپولو ۳٫۵ پشتیبانی می کند و از ۱۱۷ حالت مختلف ورزشی از جمله ردیابی شنا پشتیبانی می کند. بدنه ساعت برای ۵ ATM (50 متر) مقاومت در برابر آب رتبه بندی شده است. علاوه بر این، با ردیابی خواب معمولی و پایش ضربان قلب همراه است که اکنون یک حسگر اکسیژن خون (SpO2) است.

Redmi Watch 2 برای فعالیت های خارج از منزل از چهار سیستم موقعیت یابی جهانی پشتیبانی می کند: GPS، GLONASS، Galileo و BeiDou یکی دیگر از ویژگی های اتصال NFC است.

صفحه نمایش

با وجود صفحه نمایش بزرگتر و باتری بهبود یافته، ساعت خود سبک تر است – چهار گرم به ۳۱ گرم کاهش یافته است. خریداران می توانند بین ۳ رنگ برای بدنه ساعت و ۶ رنگ برای بند TPU انتخاب کنند.

Redmi Watch 2 اکنون در حال پیش‌سفارش است و ارسال آن از ۱۱ نوامبر آغاز می‌شود. قیمت معمولی آن ۴۰۰ یوان (۶۳ دلار / ۵۴ یورو / ۴۷۰۰ روپیه) است، اما پرندگان اولیه می‌توانند آن را با قیمت تبلیغاتی ۳۵۰ یوان خریداری کنند.

Redmi Buds 3 Lite

اینها فقط ۱۰۰ یوان (۱۶ دلار / ۱۴ یورو / ۱۲۰۰ روپیه) قیمت دارند، که اساساً نیمی از هزینه Buds 3 Pro است (یا همانطور که کاربران جهانی ممکن است آنها را بشناسند، AirDots 3 Pro). اینها دارای طراحی “گوش گربه” هستند که در نظر گرفته شده تا جوانه ها راحت تر و ایمن تر در گوش شما بنشینند.

Redmi Buds 3 Lite نوید ۱۸ ساعت عمر باتری را می دهد که به اندازه ۲۸ ساعت تبلیغ شده توسط مدل Pro چشمگیر نیست. آنها همچنان از طریق USB-C شارژ می شوند و با اتصال بلوتوث ۵٫۲ همراه هستند، اگرچه ANC ندارند. جوانه ها دارای مقاومت پایه IP54 در برابر آب هستند تا از آنها در برابر باران و عرق محافظت کند.