برند Realme در سپتامبر جزئیات Realme UI 2.0 بر پایه اندروید ۱۱ را ارائه داد و راه دسترسی سریع را با لیست گوشی‌های واجد شرایط برای دریافت جدیدترین نسخه اندروید سفارشی خود ، نمایش داد.
گوشی‌های X50 Pro 5G و Narzo 20 قبلاً Realme UI 2.0 را دریافت کرده اند و امروز Realme 7 Pro به آن‌ها ملحق می شود زیرا این شرکت برنامه دسترسی زودرس را برای گوشی‌های مجهز به اسنپدراگون ۷۲۰G باز کرده است.
علاقه مندان می توانند با رفتن به منوی تنظیمات> به روزرسانی نرم افزار در Realme 7 Pro خود ، ابتدا روی آیکون گوشه سمت راست و بالای صفحه کلیک کرده ، سپس روی نسخه آزمایشی کلیک کرده و اطلاعات لازم را ارسال کنند.
به روز رسانی به زودی پس از ارسال جزئیات روی دستگاه شما انجام می شود ، اما توجه داشته باشید که در این بروز رسانی فعلا بخش‌های محدودی در دسترس است ، بنابراین اگر می توانید منتظر بمانید تا Realme UI 2.0 را دریافت کنید ، عجله کنید. Realme UI 2.0 برای ۷ Pro نسخه سیستم عامل RMX2170_11_C.09 را به همراه دارد که نیاز به بارگیری سنگین حدودا ۳٫۶ گیگابایت دارد. اما به یاد داشته باشید که این بروز رسانی ممکن است به اندازه ساخت نهایی آن پایدار نباشد ، بنابراین بهتر است فعلا از دریافت آن در دستگاه ها جلوگیری شود.