گوشی ریئل می

Realme شارژ ۱۲۵ وات UltraDART خود را در جولای گذشته معرفی کرد ، اما هنوز شاهد معرفی گوشی هوشمند با آن نیستیم. در حالی که هنوز تاریخ دقیقی در دسترس نیست. اکنون می دانیم که این شرکت سال آینده این فناوری را تجاری می کند.

این افشاگری از طرف آقای Madhav Sheth  معاون رئال و مدیر عامل Realme هند است، اروپا و آمریکای لاتین که در مصاحبه ای با ما به مناسبت راه اندازی GT Neo2 در هند است امروز گفت که این شرکت تجاری سازی شارژ   Ultra Dart 125W را انجام می دهد.

شارژ گوشی

آقای Sheth همچنین گفت که این شرکت در حال برنامه ریزی برای “پرچمدار فوق العاده” برای سری GT است ، اما چیزی در مورد آن فاش نکرد.

شارژ ۱۲۵ واتی  این فناوری می تواند یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را از حالت مسطح تا ۳۳ درصد در عرض سه دقیقه پر کند.  همچنین با چندین پروتکل شارژ از جمله W 125 PPS ، ۶۵W PD و ۳۶W QC سازگار است.

پشتیبانی از شارژ ۲۵ واتی

ما در مورد اولین تلفن هوشمند Realme با پشتیبانی از شارژ W 125 UltraDart چیزی نمی دانیم و همچنین در حال حاضر مشخص نیست که آیا این تلفن دارای یک سلول ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است یا باتری بزرگتری در زیر قاب خود دارد. اما می توانید انتظار داشته باشید که این گوشی بخشی از سری GT باشد و دارای مشخصات پرچمدار باشد.

مصاحبه با Madhav Sheth

مصاحبه کامل ما با آقای Madhav Sheth یکشنبه به صورت زنده پخش می شود ، اما در عین حال ، می توانید اولین برداشت های ما از GT Neo2 را در اینجا بررسی کنید.

شارژ W 125  UltraDARTبه لطف دو سلول ۶C ، ۹۸٪ تبدیل انرژی الکتریکی را امکان پذیر می کند. این فرآیند ساده است ، شارژر ۲۰ ولت را در برق ۶٫۲۵ آمپر از طریق سه مدار موازی به ۱۰ ولت در ۱۲٫۵ آمپر تبدیل می کند و همزمان دو سلول ۲۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را شارژ می کند.

سنسور گوشی

به منظور محافظت از دستگاه ، Realme 14 سنسور دما را در معماری باتری و همچنین خنک کننده داخلی اضافی برای تلفن هوشمند به کار برد. به این ترتیب دمای  ۱۲۵  واتی   UltraDART   به طور متوسط ​​بیش از ۴۰ درجه سانتیگراد نیست.