مشخصات اصلی پوکو سی ۳۱ پیش از رونمایی از ۳۰ سپتامبر تأیید شد

 Poco C31 مشخصات اصلی آن، پیش از رونمایی از ۳۰ سپتامبر تأیید شد. پوکو فردا ظهر به‌وقت محلی در هند از تلفن هوشمند جدید C31 رونمایی می‌کند. این شرکت هنوز مشخصات C31 را توضیح نداده است، اما چند ویژگی از این تلفن هوشمند را برای ایجاد هیاهو در اطراف آن فاش کرده است.

 Poco C31

مشخصات

برای شروع، Poco C31 مجهز به پردازنده Helio G35 SoC است که با ۴ گیگابایت رم همراه شده است، اما نمی‌دانیم آیا نسخه RAM بالاتری نیز دارد یا خیر.

C31 دارای صفحه‌نمایش ناچ قطره‌ای است و پنل پشتی آن دارای طراحی دو رنگ است. پوکو می‌گوید C31 مجهز به Face Unlock و اسکنر اثر انگشت برای احراز هویت بیومتریک است، اما تصویری که توسط پوکو به اشتراک گذاشته می‌شود، یک خواننده اثر انگشت روی گوشی را نشان نمی‌دهد، به این معنی که احتمالاً در پشت آن قرار دارد.

 

پوکو   C31

گوشی های پوکو

پس از تیزرهای فراوان ، پوکو سرانجام جدیدترین تلفن هوشمند خود  Poco C3 را معرفی کرد. C مخفف دوربین است در حالی که ۳ تعداد سنسورهای پشت است. ظاهر به تنهایی به شما می گوید که این یک کلون Redmi 9C (به غیر از اسکنر اثر انگشت) است و شباهت ها مطمئناً بیشتر از عمق پوست است. Poco دارای یک الگوی دو رنگ در پشت برای گرفتن بهتر و اثر انگشت کمتر است. در رنگهای آبی قطبی ، سبز لیمویی و مشکی مات موجود است.

ویژگی ها

پوکو همچنین به ما می‌گوید که C31 دارای گوشه‌های تقویت شده است و عمر باتری آن ۲۵ درصد بیشتر است و ۱۰۰۰ دور شارژ را ارائه می‌دهد. این شرکت همچنین ادعا می‌کند که این باتری “حتی پس از ۲٫۵ سال استفاده روزانه، به‌خوبی جدید خواهد ماند.”

 

پوکو   C31

 

پس از رونمایی فردا، قیمت، دردسترس‌بودن و سایر مشخصات Poco C31 را بیشتر خواهیم شناخت.