اطلاعات گوگل پیکسل پس

اطلاعات تازه ای که توسط M. Brandon Lee منتشر شده ، نخستین اطلاعات راجع به سرویس اشتراک Google Pixel Pass در اختیار ما میگذارد. در اصل ، کاربران هزینه ماهانه که از پیش تعیین شده را پرداخت می کنند و به تلفن Pixel با ضمانت نامه طولانی و ارتقاء دستگاه در کنار پوشش شبکه Wifi Google و خدمات شخص اول Google از جمله Google One ، Play Pass و YouTube Premium دسترسی پیدا می کنند. Stadia در تصاویری که درز کرده به صراحت به  این موضوع اشاره نکرده است.

خدمات آنلاین

اگر همه ی این جزئیات آشنا به نظر برسد ، اساساً نگاه گوگل به ارتقای برنامه های اپل است که در آن کاربران هر سال جدیدترین تلفن را دریافت می کنند و سرویس Apple One که همه خدمات آنلاین اصلی و سیستم عامل های پخش کننده کوپرتینو را در یک قسط ماهانه قرار می دهد. همچنین تصویرهای منتشر شده مشخص می کند که کاربران هنگام تغییر به برنامه Pixel Pass می توانند با یک تلفن قدیمی تجارت خود را آغاز کنند و حتی برای این کار گزینه ای برای خرید عضویت Pixel Pass از طریق Google Store وجود دارد.

پیسکل پس

هیچ اشاره ای به قیمت Pixel Pass در اطلاعاتی که درز کرده نشده است ، هرچند با رویدادی که در ۱۹ اکتبر گوگل برگزار کرد تأیید شد که ما باید با راه اندازی سری Pixel 6 جزئیات بیشتری در مورد برنامه بدست آوریم.

Pixel Pass: به نظر می رسد این ترکیبی از برنامه ارتقاء iPhone است که در آن می توانید هر ساله یک تلفن جدید و اشتراک Apple One را از شرکت اپل دریافت کنید.

این برنامه ها شامل YouTube Premium ، Google One ، Play Pass ، همراه با ضمانت نامه تمدید شده و Google Fi مرتبط است را در اختیار کابران قرار می دهد.