OxygenOS OnePlus

OxygenOS OnePlus از بین می رود  و ColorOS Oppo نیز از بین می رود. مبانی کد این دو به هم متصل می شوند تا یک سیستم عامل واحد ایجاد شود (که احتمالاً نام جذابی خواهد داشت ، اما هنوز اعلام نشده است).

این توسط پیت لاو که اکنون به عنوان مدیر ارشد محصول Oppo خدمت می کند و بر استراتژی های محصول برای OnePlus و Oppo نظارت می کند ، آشکار شد. پست وبلاگ همچنین حاوی جزئیات جالبی در مورد مجموعه محصولات OnePlus در آینده است ، اما ما در یک لحظه به آن خواهیم رسید.

OxygenOS

سیستم عامل موسوم به “متحد” برای دستگاه های OnePlus

سیستم عامل موسوم به “متحد” برای دستگاه های OnePlus سفارشی می شود تا وضعیت خود را به عنوان نرم افزاری تمیز و سبک حفظ کند ، که برای طرفداران نام تجاری مهم است. گری چن ، رئیس  ، مسئول سیستم عامل یکپارچه شد. همچنین ، بوت لودرهای OnePlus برای کسانی که می خواهند سیستم عامل سفارشی را جستجو کنند ، باز نمی شوند.

OxygenOS
OxygenOS
OxygenOS
OxygenOS

توسعه محصول

“من می خواهم با اطمینان به شما بگویم که پس از نظارت بر توسعه محصول هر دو سیستم به مدت یک سال ، من معتقدم که سیستم عامل یکپارچه DNA OxygenOS را که بسیاری از شما آن را بسیار دوست دارید حفظ می کند ، در حالی که به طور کلی تجربه ارتقا یافته ای را نیز به شما ارائه می دهد. “، لاو می نویسد.

به نظر می رسد اکثر تغییرات داخلی خواهند بود. کار روی یکپارچه سازی قبلاً با OxygenOS 12 و ColorOS 12. آغاز شده است. لاو می گوید که قبلاً مزایای ترکیب تیم های توسعه را مشاهده کرده است زیرا تلاش مشترک منجر به ساخت نرم افزار سریعتر و با کیفیت تر شده است.

دستگاه های OnePlus

در مورد دستگاه های OnePlus ، سیستم عامل یکپارچه با سری پرچمداران ۲۰۲۲ راه اندازی می شود. دستگاههای منتخب از مجموعه فعلی سیستم عامل جدید را بعنوان بخشی از به روز رسانی اصلی بعدی Android در سال آینده دریافت خواهند کرد ، کدام دستگاهها و زمان آن بعداً اعلام می شود (احتمالاً دستگاههایی که در حال دریافت اندروید ۱۳ هستند).

سیستم عامل جدید

سیستم عامل جدید بخشی از چیزی است که Lau آن را “OnePlus 2.0” می نامد و همراه با استراتژی بازنگری شده محصول است. پرچمداران این برند همچنان در سطح جهانی در دسترس خواهند بود ، این تغییر نمی کند. با این حال ، مدلهای مقرون به صرفه وان پلاس محلی تر می شوند (این ممکن است از قبل شروع شده باشد ، Nord N200 فقط در ایالات متحده و کانادا موجود است).

وان پلاس

وان پلاس به کار بر روی بهبود دوربین های خود ادامه می دهد. تمرکز بر روان نگه داشتن تجربه کاربر و توسعه علم رنگ بهتر با شریک Hasselblad همراه با توسعه سنسورها ، لنزها و سایر فناوری ها برای بهبود عملکرد دوربین است.

وان پلاس و اوپو بخشهای تحقیق و توسعه خود را در ماه ژانویه ادغام کردند و در آن زمان ادعا می شد که OxygenOS و ColorOS جدا باقی خواهند ماند و OxygenOS در اینجا باقی خواهد ماند زیرا مخاطبین مختلف را در بازارهای مختلف هدف قرار می دهند.