OnePlus Buds Z2 افشا شد

OnePlus Buds Z2 در چند مورد نشت کرد و امروز ما سومین مورد از نشتی‌های اخیر از این دستگاه را دریافت کرده‌ایم. اطلاعات اخیر، به شما داده‌های جدید زیادی نمی‌دهند. ما با این داده‌ها تنها صحت داده‌های قبل را متوجه می‌ویم. درواقع، داده‌های جدید، مهر تاییدی بر روی داده‌های قبلی شده‌اند.  و به ما ثابت ‌می‌کنند که اخبار قبلی ما در مسیر درستی قرار داشته است.

قابل توجه‌ترین تغییر OnePlus Buds Z2، میکروفون آن بوده است. میکروفون جدید دارای نویزگیر است. این میکروفون جدید باد را کنترل می‌کند. ایرپاد جدید دارای گواهینامه IP55 است. ضد آب و ضد عرق بودن  ایپراد را گواهی‌نامه فوق تصدیق می‌کند. این ایرپاد جعبه شارژ IPX4 دریافت می‌کند.

این ایرپاد از بلوتوث ۵٫۲ پشتیبانی می‌کند. اگرچه اتصال بلوتوث آن پیشرفته است ولی از کدک‌های جریان صدای چندان پیشرفته‌ای استفاده نمی‌کند. این ایرپاد با تکیه بر AAC و SBC کار می‌کند. همچنین لازم به ذکر است که صدای این ایرپاد توسط درایورهای ۱۱ میلی‌متری تولید می‌شود.

این ایرپاد  دارای باتری ۴۰ میلی‌آمپر ساعتی است درحالی‌که قاب دارای یک سلول ۵۲۰ میلی‌آمپری دیگر است. زمان شارژ جعبه از ۰ تا ۱۰۰٪ ۹۰ دقیقه است و کل زمان پخش تا ۲۷ ساعت با روشن‌کردن نویز روشن یا ۳۸ ساعت بدون آن افزایش می‌یابد. بدون مورد ، جوانه ها با ANC روشن ۵ ساعت و ۷ ساعت با ANC خاموش زمان بازی قابل قبولی را دریافت می کنند. این افزایش قابل توجهی نسبت به Buds Z سال گذشته است که در ۵ ساعت به پایان رسید.

البته خود قاب از طریق USB-C شارژ می شود ، اما از شارژ بی سیم پشتیبانی نمی کند. وزن هر گوشی فقط ۴٫۶ گرم است در حالی که جعبه بسته به رنگ آن تا ۴۲ گرم افزایش می یابد که سیاه شب یا سفید روز است.

منبع مطلب