OnePlus 10 Pro در نیمه اول سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد

OnePlus 10 Pro در نیمه اول سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. طبق اخباری که اخیرا از وان پلاس به دست رسیده است، این کمپانی مشغول کار بر روی گوشی جدید خودش است. بر طبق چیزی که ما تا اینجا می دانیم، نام گوشی بعدی که اکنون در دست ساخت است، OnePlus 10 Pro خواهد بود. بیش ترین اطلاعاتی که در مورد این گوشی به دست ما رسیده است، درمورد دوربین و در واقع، طراحی منحصر به فرد دوربین آن است. در حقیقت چیزی که در مورد این گوشی بیش ترین نظر را به خودش جلب می کند، همین طراحی ظاهری جالب دوربین های آن است.

بر اساس عکس هایی که از نمونه اولیه این گوشی فاش شده است، ما می توانیم ببینیم که وان پلاس تصمیم گرفته همه ی دوربین های مجموعه دوربین را در یک قاب مربعی شکل در کنار هم بگنجاند. این تصویر و طراحی ظاهری، کاملا یادآور سری ای در سامسونگ گلکسی است، با این حال، نظرها را به خوبی توانسته روی خودش متمرکز کند. در این مقاله ما به به بررسی، معرفی و بیان اخباری که از گوشی در دست ساخت وان پلاس به دستمان رسیده است خواهیم پرداخت. ارگ این گوشی و مشخصات آن برای شما جذابیت دارد، بد نیست که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و متن را دنبال کنید.

دوربین OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro

وان پلاس، در حال کار کردن روی تلفن هوشمند بعدی خودش است. یک سری رندر و خبر در مورد این گوشی به دست رسیده که قابل توجه ترین آن ها مربوط به طراحی دوربین این گوشی است. گویا وان پلاس عزمش را جزم کرده که چیزی از طراحی سامسونگ را در گوشی هایش به نمایش بذارد. وقتی به مجموعه دوربین هایی فکر می کنیم که در یک قاب چهار گوش و محدود گنجانده شده اند، ابتدا به یاد سری اس، تولید سامسونگ گلکسی می افتیم و این دقیقا همان کاری است که وان پلاس در OnePlus 10 Pro انجام داده است. بر اساس تصاویر دریافتی، می توان گفت که این قوس دوربین و برآمدگی جالب آن، مهم ترین جلوه ظاهری در گوشی  جدید وان پلاس است.

ما این نظر را بر اساس تصاویری که به دتس رسیده می دهیم. گویا این تصاویر، از روی یک نمونه اولیه واقعی گرفته شده اند و اگر چه ممکن است وان پلاس تا انتهای ساخت این گوشی، کمی آن را تغییر بدهد، ولی با این حال، باز هم طراحی کلی و ایده آن را به خوبی نشان  می دهد. در صورتی که این طراحی تغیرری کند یا اخبار جدیدی در باره گوشی OnePlus 10 Pro به دست ما برسد، ما آن را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، این گوشی سه عدد دوربین در قسمت پشتی خودش دارد که همه آن ها در یک قاب مشخص مربع شکل، در گوشه سمت راست بالای گوشی قرار گرفته اند. اگر کمی روی تصویر دقت کنید، متوجه می شوید که هیچ کدام از دوربین های به کار رفته و نصب شده در پشت این گوشی، از نوع دوربین زوم پریسکوپ نیستند.

مشخصات  تکمیلی و زمان عرضه OnePlus 10 Pro

این گوشی مشخصات فنی نسبتا معمولی و در عین حال خوبی دارد. طبق اخباری که به دست ما رسیده است، این گوشی در دو مدل مشخصات عرضه خواهد شد. مدل اول که مدل پایه ی این گوشی نیز هست، قرار است با یک رم ۸ گیگابایتی، در کنار حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی عرضه شود. یک مدل پیشرفته تر از این مدل پایه نیز از این گوشی ارائه خواهد شد. گویا مشخصات مورد دوم کمی افزایش و ارتقا نسبت به حالت پایه را دارد.

در مدل دوم، ما شاهد افزایش ۴ یگابایتی رم نسبت به مدل پایه، در کنار یک حافظه داخلی با گنجایش ۲۵۶ گیگابایت هستیم. همانطور که می بینید، مشخصات  این گوشی، بسیار نرمال هستند و ویژگی عجیب و غریبی در مورد ان ها به چشم نمی خورد.

متاسفانه ما هیچ اطلاعات و زیئیات دیگری در باره این گوشی در دسترس نداریم که در اینجا برای شما آن را بنویسیم. با این حال، اگر رویکرد وان پلاس را در مورد گوشی های قبلی اش در نظر بگریم، می توانیم برآورد کنیم که تا عرضه این گوشی به بازرا حدود ۶ ماهی زمان داریم و احتمالا تا آن زمان، اطلاعات ما درباره این گوشی کامل تر بشود. در صورت کامل تر شدن اطلاعات درباره OnePlus 10 Pro، ما آن را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

کلام پایانی

OnePlus 10 Pro با یک حساب سرانگشتی و درنظر گرفتن رویکرد کمپانی سازنده اش در زمان عرضه گوشی های هوشمند، قرار است در نیمه اول سال ۲۰۲۲ به بازار وارد شود. تصاویری از نمونه اولیه این گوشی به دست ما رسیده است که بیان گر مشخصات ظاهری این گوشی و مخصوصا مشخصات دوربین این گوشی همراه است. بر طبق چیزی که ما در این تصاویر مشاهده می کنیم، این گوشی قرار است با یک مجموعه دوربین ارائه شود که چیز عجیبی درمورد آن نیست. نکته جالب در مورد دوربین های OnePlus 10 Pro، در مورد نحوه چیدمان آن ها است. همانطور که می دانید، قرار دادن دوربین های یک مجموعه دوربین در یک قاب مشخص، از مشخصات گوشی های سامسونگ گلکسی سری اس است.

ما این به اصطلاح جمع و جور سازی  مجموعه دوربین ها را، در این گوشی جدید وان پلاس نیز مشاهده می کنیم. استفاده از مجموعه دوربین در یک قاب مشخص، به جای پراکنده قرار دادن آن ها، باعث ایجاد یک برآمدگی زیبا در قسمت پشتی این گوشی شده است. با این حال، لازم است که به این نکته در مورد تصاویر OnePlus 10 Pro توجه شود که آن ها از یک نمونه اولیه ی واقعی گرفته شده اند.

از آنجایی که این تصاویر مربوط به یک نمونه اولیه هستند، امکان تغییر آن ها بالا است. علاوه بر دوربین و ظاهر دوربین این گوشی، اطلاعات بسیار ناچیزی در دست ما است که محدود به میزان فضای رم و گنجایش حافظه داخلی این گوشی  در دو مدل آن می شود که شامل ی نمونه با رم ۸ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی به عنوان مدل پایه و یک مدل ثانویه با رم ۱۲ گیگابایتی و گنجایش ذخبره سازی داخلی با حجم ۲۵۶ گیگابایت است. نظر شما درباره وان پلاس چیست؟

منبع

این مطلب، یک متن ترجه شده است. در صورتی که تمایلی به دسترسی به متن اصلی خبر دارید، می توانید از طریق این لینک اقدام کنید و به مطلب اصلی خبر به زبان اصلی در آن دسترسی پیدا کنید. همچنین توجه داشته باشید که تا عرضه OnePlus 10 Pro نسبتا زمان زیادی باقی مانده است و اخبار مربوط به آن جای بسیار زیادی برای کامل شدن دارند. اگر از علاقمندان به گوشی های وان پلاس هستید، سایت علاالدین را چک کنید، زیرا در صورت به دست رسیدن اخبار مربوط به این گوشی، ما حتما آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.