OnePlus در حال معرفی گوشی جدید Limited Edition است

OnePlus اخیرا یک موش و گربه بازی توییتری به راه انداخته است و مشغول معرفی گوشی جدید خودش که به شکل یک بازی کارآگاهی با دنبال کردن سرنخ است. احتمالا این گوشی قرار است به تعداد خیلی محدود تولید شود. اخباری که ما از این گوشی داریم، به اندازه توییت‌های دو خطی اصحاب کمپانیف گنگ و کم است. انتظار می‌رود این اخبار در آینده کامل‌تر شود. در صورت به دست رسیدن اخبار کامل‌تر این گوشی، ما آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

طبق چند توییت مرموز این شرکت، یک گوشی جدید نسخه محدود OnePlus در گوشه و کنار  در حال ساخت است. اینها شامل گرافیک یکپارچهسازی با سیستمعامل و … است. خب، سخت است که انتظار داشته باشیم، اما طبق شایعات، این گوشی از بازی نمادین Pac-Man الهام گرفته شده است.

چیزی که مطمئناً  نمی‌توانید چشمتان را از روی آن بردارید، در راه است. با ما همراه باشید

— OnePlus UK (@OnePlus_UK) 4 نوامبر ۲۰۲۱

در Pac-Man، آیتم‌های جایزه معمولاً با عنوان «میوه‌های پاداش» شناخته می‌شوند که در واقع مطابق با توییت‌های تیزر است.

وان پلاس در حال عرضه نسخه محدود جدید است. گرافیک یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل روی یادداشتی قرار گرفته است که ا احتمالاً  قرار است یک سرنخ  باشد.

اما من امیدوارم که این گوشی با کیک اندرویدی عرضه نشود.

— کریس هال (@christhall) 4 نوامبر ۲۰۲۱

نتیجه مطلب

در مورد اینکه چه دستگاهی عنوان این همکاری را منتشر می کند، مکس جامبور که سابقه خوبی در عرضه محصولات وان پلاس دارد، می گوید OnePlus Nord 2 است. این تلفن احتمالاً تغییر بصری خواهد داشت اما ممکن است تغییراتی را نیز در زیر کاپوت ایجاد کند. گزارش هایی از اسنپدراگون ۷۷۸G به جای Dimensity 1200 در راس آن وجود دارد. همانند همکاری‌های قبلی نسخه محدود OnePlus، احتمالاً لوازم جانبی با تم Pac-Man و جعبه خرده‌فروشی ویژه را خواهیم دید. با اینحال، این اخبار نستا ناقص است و در صورت به دست رسیدن مطالب بیش‌تر در این باره@ ما آن را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

این مطلب یک مقاله ترجمه شده است. در صورت تمایل به مشاهده و مطالعه منبع اصلی خبر، می‌توانید مطلب مربوطه را در این لینک پیدا کنید.