GE66 با عملکرد بسیار خوب ، صفحه نمایش ۱۵ اینچی FHD 300Hz بی نظیر و باتری بهبود یافته نسبت به نسخه قبلی خود یکی از بهترین لپتاپ های گیمینگ به شمار می رود.

بروی کاغذ GE66 یک لپتاپ گیمینگ بسیار قوی است ، پردازنده مرکزی Intle Core i9 با قابلیت پردازش ۲٫۴ GHz و پردازنده گرافیکی Nvidia Gforce RTX 2080 Super این اجازه را می دهد تا کاربر بتواند بازی های سنگین را با نرخ تصویر بسیار خوب اجرا کند . از لحاظ Ram هم MSI چیزی کم نگذاشته ، GE66 با ۳۲G رم DDR4 و قابلیت ارتقا تا ۶۴G عرضه می شود . حافظه لپتاپ نیز یک SSD 1TB است که به راحتی می تواند بازی های AAA را در خود جای دهد . دیگر خصوصیات این لپتاپ نیز فوق العاده اند که از جمله ان ها می توان به باتری ارتقا یافته بسیار قوی و وبکم ۱۰۸۰p اشاره کرد .

لپتاپ - ام اس ای - علاالدین - پاساژ علاالدین - لپتاپ گیمینگ - GE66

البته GE66 بدون نقص نیست ، صدای فن لپتاپ بسیار زیاد است که در کنار اسپیکر ضعیف لپتاپ باعث می شود استفاده از هدفون الزامی شود ولی لپتاپ LightShow خوبی دارد که قابل تنظیم نیز هست . فیلم دیدن با ان نیز به لطف صفحه نمایش بی نظیرش بسیار لذت بخش است . از جمله رقبای GE66 می توان به RazerBlade و GigaByte Aorus 17G اشاره کرد که البته هیچ کدام صفحه نمایش ۳۰۰Ghz و البته برچسب قیمتی GE66 را ندارند .

لپتاپ - ام اس ای - علاالدین - پاساژ علاالدین - لپتاپ گیمینگ - GE66

از لحاظ طراحی GE66 مانند GE65 است و همان قدر ضخیم و با وزنی حدود ۲٫۳۸Kg سنگینتر از نسخه قبلی ( ۲٫۲Kg ) است . نحوه چینش پورت ها نیز به خوبی انجام شده ، در سمت راست لپتاپ دو پورت Usb Type A و یک پورت SD Card قرار دارد و در سمت چپ یک جک هدفون ۳٫۵ میلی متری و یک پورت Usb Type A و Type C قرار دارد.

بازی Metro Exodus با نرخ تصویر ۶۵ فریم بر ثانیه در حالت ۱۰۸۰p با تنظیمات Ultra و ۱۱۵ فریم با تنظیمات Low قابل اجراست . بازی های AAA دیگر مثل Doom Eternal و Gears 5 هم در حالت Ultra به خوبی روی ان اجرا می شوند . تمام کسانی که از باتری GE65 نا امید شده بودند خوشحال می شوند اگر بشنوند باتری GE66 دو برابر شده است و در تست PCMark Battery life این لپتاپ ۴ ساعت و ۵۰ دقیقه دوام اورد . برای بازی هم بهترین عملکرد زمانی است که به برق متصل باشد اما می شود یکی دو ساعتی با باتری بازی کرد در صورتی که تنظیمات در حالت Low باشند .

لپتاپ - ام اس ای - علاالدین - پاساژ علاالدین - لپتاپ گیمینگ - GE66

GE66 پیشرفت های زیادی نسبت به نسخه قبلی خود کرده است مانند صفحه نمایش ۳۰۰Ghz و باتری به مراتب قویتر . GE66 Raider Raider مناسب کسانی است که به دنبال ویژگی های فوق العاده اما با قیمت مناسب می گردند ولی اگر به دنبال کیفیت صدای بالا تر و یا طراحی شکیل تر و باریکتر می گردید باید به سراغ نمونه های دیگر مانند RazerBlade بروید که خب البته هزینه بیشتری را نیز باید پرداخت کنید .