گفته می‌شود هواوی میت ۵۰، با اسنپ دراگون ۸۹۸ ۴G در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

هواوی به دلیل ناتوانی در تأمین قطعات، از روزهای شکوه خود برای پیشرو بودن در دنیای گوشی‌های هوشمند فاصله زیادی دارد، اما این شرکت قابلیت‌های تحقیق و توسعه خود را از دست نداده است.

سری P50 از اوایل سال جاری چهار ماه به تأخیر افتاد و درحالی‌که تعویق مشابهی ممکن است بر روی خط Mate50 تأثیر بگذارد، اکنون می‌شنویم که این گوشی قرار است به‌موقع وارد بازار شود.

نکته

نکته قابل‌توجه این است که Digital Chat Station ادعا می‌کند این تلفن جدید در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ با نسخه LTE از چیپست برتر کوالکام – Snapdragon 898 – عرضه می‌شود.

شایعه ها

این شایعه یا با گزارش‌های قبلی در مورد عرضه Mate50 در ماه اکتبر مغایرت دارد یا به فاصله بسیار زیادی بین معرفی و دردسترس‌بودن بازار اشاره می‌کند. این راهنما در واقع ادعا کرد که تلفن جدید دارای SMC825 SoC است که کد مدل تراشه پرچمدار بعدی کوالکام است. نام واقعی Snapdragon 898 هنوز تأیید نشده است.

huawei

در این برهه از سال ، خانواده پرچمداران هواوی P50 باید قبلاً اعلام شده بودند ، اما مشکلات بسیار مستند این شرکت ناشی از ممنوعیت های مختلف علیه آن از سوی دولت ایالات متحده در راه اندازی آن خسارت زیادی وارد کرده است ، به همین دلیل است گفته می شود به تاخیر افتاده است

 

این اتفاق هنوز باید در مقطعی از سال جاری رخ دهد ، و این بسیار بیشتر از آن چیزی است که می توان برای خانواده احتمالی Mate 50 گفت. هر سال در نیمه دوم ، هواوی از پرچمداران جدید Mate رونمایی می کند و سری P را در فهرست خود تکمیل می کند. بر اساس گزارش جدیدی که از چین منتشر شده است ، اما در سال ۲۰۲۱ ، این اتفاق نمی افتد.