گوشی های پیکسل

گوشی‌های Google Pixel 6 و Pixel 6 Pro که هفته گذشته معرفی شدند، ابتدا لازم است یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید تا تمام ویژگی‌های تبلیغاتی، از جمله Magic Eraser را را دریافت کنید.

 

به روز رسانی

با این حال، گوگل می‌گوید که «به دلیل زمان‌بندی عرضه‌ مرحله‌ای این دستگاه، ممکن است برخی از به‌روزرسانی‌ها تا تاریخ ۲۸/۱۰ در دسترس نباشند»، بنابراین اگر پیکسل ۶ خود را قبل از ۲۸ اکتبر دریافت کنید، ممکن است به‌روزرسانی برای دانلود در دسترس نباشد.

تراشه

Google Pixel 6 و Pixel 6 Pro از تراشه Tensor توسعه یافته داخلی گوگل استفاده می‌کنند، اما دومی دارای صفحه نمایش با وضوح بالاتر، دوربین سلفی با وضوح بالاتر، یک واحد تله فوتو ۴۸ مگاپیکسلی و یک باتری بزرگتر است. مدل Pro از UWB نیز پشتیبانی می کند. همچنین از نرم افزار جدید Magic Eraser هم پشتیبانی می کند.

Pixel 6 و Pixel 6 Pro خود را به جدیدترین نرم افزار به روز کنید تا همه ویژگی ها را دریافت کنید

در حال بررسی به روز رسانی نرم افزار

[لطفاً دستگاه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا از قبل آخرین نرم افزار را نصب کرده اید یا خیر. با علامت زدن تنظیمات -> درباره تلفن -> شماره ساخت، تأیید کنید که شماره ساخت شما با ساخت رسمی مطابقت دارد. بخش زیر را ببینید]

پس از تکمیل تنظیمات گوشی، به‌روزرسانی نرم‌افزار به‌طور خودکار در پس‌زمینه دانلود می‌شود. پس از اتمام دانلود، از شما می خواهد که گوشی را ریبوت کنید. در صورتی که به روز رسانی نرم افزار دیده نمی شود، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

به Settings -> System -> System update -> Check for update بروید

به روز رسانی نرم افزار را نصب کنید

بسته به سرعت اتصال شبکه و تعداد برنامه‌های درگیر، این کار حدود ۲۵ تا ۵۰ دقیقه طول می‌کشد

پس از انجام به روز رسانی، دستگاه را راه اندازی مجدد کنید

در حال به روز رسانی برنامه های شما

بسیاری از برنامه‌های کلیدی دارای ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید برای Pixel 6 هستند. لطفاً با رفتن به فروشگاه Play -> نماد حساب شما -> مدیریت برنامه‌ها و دستگاه -> به‌روزرسانی همه، بررسی کنید تا مطمئن شوید که برنامه‌هایتان به‌روز هستند.

زمان سنجی

به دلیل جدول زمانی استقرار و عرضه های مرحله ای، ممکن است برخی از به روز رسانی ها تا ۱۰/۲۸ در دسترس نباشند.

به روز رسانی نرم افزار شماره ساخت

پس از به روز رسانی نرم افزار، نسخه نرم افزار دستگاه شما (تنظیمات -> درباره تلفن -> شماره ساخت) یکی از موارد زیر خواهد بود:

SD1A.210817.036

SD1A.210817.036.A8