پوکو M4 Pro را در ۱۸ آبان ساعت ۱۷:۳۰ در یک رویداد مجازی  عرضه خواهد شد

پوکو اعلام کرد یک گوشی دیگر از سری M تا پایان سال وارد بازار خواهد شد. این شرکت راه اندازی آنلاین را برای ۹ نوامبر برنامه ریزی کرده است که در آن شاهد ورود Poco M4Pro 5G خواهیم بود.

پوسترهای تبلیغاتی

پوکو در پوسترهای تبلیغاتی ، این گوشی را  “سرگرم کننده” و “قدرتمند” معرفی کرده است . فعلا اطلاعات زیادی از این گوشی در دسترس نیست ولی ۱۰ روز مانده به این رویداد کمپین تبلیغاتی راه اندازی می شود که اطلاعات بیشتری از این گوشی افشا خواهد شد .

شایعات

شایعات قبلی حاکی از آن بود که M4Pro مشابه Redmi Note 11 خواهد بود که انتظار می رود اواخر آبان در چین عرضه شود. شماره مدل ادعایی آن به صورت آنلاین به بیرون درز کرد، و به طرز مشکوکی شبیه به ردمی است، اگرچه این به هیچ وجه جای تعجب ندارد.

مدل قبلی Poco M3 Pro در اصل Redmi Note 10 5G با طراحی متفاوت در اطراف جزیره دوربین بود.

نسخه قبلی

برند فرعی «مستقل» شیائومی، پوکو، M3 Pro 5G را در ماه مه منتشر کرد و ظاهراً آماده است که با آن مدل وارد بازار شود و آن را با مدلی بهتر جایگزین کند. جانشین نسخه قبل بدون تعجب Poco M4 Pro 5G نامیده می شود و امروز تعداد زیادی گواهینامه برای آن ظاهر شده است.

این شرکت اول از همه، این را تأیید می کنند که نام آن Poco M4 Pro 5G خواهد بود. همچنین شماره مدل آن: ۲۱۰۹۱۱۱۶AG است. اتفاقا این “G” در پایان نشان می دهد که این مدل برای بازارهای جهانی است، نه چین.

گواهینامه ها

در مرحله بعد، گواهی ها همچنین نشان می دهد که این گوشی از شارژ سریع ۳۳ واتی پشتیبانی می کند، چیزی که نسل قبلی از آن برخوردار نبود. این ظرفیت در واقع ارتقای بزرگی نسبت به قابلیت ۱۸ وات M3 Pro 5G است. یکی از افرادی که این اسناد را پیدا کرده است همچنین به این واقعیت اشاره می‌کند که Poco M4 Pro 5G از چیپست مدیاتک استفاده می‌کند، که با توجه به سطح قیمتی که قرار است در آن قرار گیرد، منطقی است.