خوب نوبت میرسه به برنامه ای که از لحاظ کابردی بسیار شبیه به برنامه Cinemagraph Pro می باشد با نام Loopsie . این برنامه برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس طراحی شده است و شما را قادر به ایجاد تصاویر سینماگراف و لوپ های با کیفیت بالا می سازد .

شاید این برنامه به کیفیت و قدرت Cinemagraph Pro نباشد ولی برای شما قابلیت رایگان را فراهم آورده تا بتوانید با استفاده از آن لذت ببرید .

شما برای استفاده از آن می توانید یک عکس یا ویدیو دلبخواهتان را یا سوژه ای برای عکاسی و فیلم برداری پیدا کنید و آن را داخل برنامه قرار دهید ، شما می توانید با استفاده از گزینه animate قسمت های دلواه را متحرک کنید یا با گزینه Frizz می توانید قسمت های دلخواه را ثابت و بدون حرکت نگه دارید ، در قسممت دیگر شما می توانید از لوپ های محو شونده یا تکرار شونده استفاده کنید .

در این اپ خروجی تصاویر و لوپ ها با کیفیت  Full Hdبوده و تنها یک واتر مارک از اسم برنامه  در قسمت پایینی صفجه برای شما باقی خواهد ماند . ازامکانات دیگر این برنامه می توان حذف لرزش های دست در هنگام عکس برداری و حذف آن ها به کمک قابلیت Stabilization اشاره کرد و هم چنین انتخاب ابعاد ویدیو را به شما می دهد .

امکانات نسخه اندرویدی این اپ نسبت به نسخه IOS همین برنامه بسیار پایین تر است و از لحاظ افکت گذاری و کار با آن رابط کاربری اش کمی سخت تر می باشد .

همانطور که گفته شده کابران اندرویدی و آی او اس و می توانن به صورت رایگان از این اپ استفاده کنید ولی اگر می خواهید تمامی امکانات برای شما به صورت رایگان قرار گیرد می توانید به صورت ماهیانه حق اشتراک پرداخت کنید.

 

دانلود نسخه arm86

دانلود نسخه ۶۴ arm