«Loki» و «Thor» بخشی از سری میکس شیائومی هستند

«Loki» و «Thor» جزو سری های میکس شیائومی به شمار می آیند که احتمالا به زودی وارد بازار شوند. احتمالا این گوشی های تنها در چین قابل دسترسی باشند ولی ممکن است شیائومی آن ها را عرضه جهانی نیز بکند. با این حال، چیزی که قطعی است عرضه زود هنگام آن ها در چین و حضور آن ها در لیس گوشی های این کشور است.   اطلاعات مشخصی درباره این دو گوشی در دسترس نیستو ما می دانیم که شیائومی، ساختن شیائومی ۱۲ را نیز در دست دارد. و در شرایطی که حتی نمی دانیم این گوشی ها هرگز به دست ما هم می رسند یا نه، تنها اطلاعاتی که در باره ی آن ها داریمف این است که وجود دارند و در چین عرضه می شوند.

متن خبر

 در اوایل این هفته ما یک سری خبر درباره گوشی های جدید شیائومی به دستمان رسید. این اخبار بیانگر این بودند که شیائومی در حال کار بر روی شیائومی ۱۲ است. با این حال، اسم هایی که در لیست ذکر شده اند «Loki» و «Thor» بوده اند. احتمال این می رود که این دو گوشی، زیر مجموعه ها یا مدل های شیائومی ۱۲ باشند. با این حال، این نکته را در مورد این دو گوشی باید در نظر داشت که آن‌ها در لیست چین ظاهر شده اند و ما این افشاسازی را از سمت چین داشته ایم.

آیا این دو گوشی عرضه جهانی خواهند داشت؟

 نمی شود مطمئین بود که این دو گوشی صرفا مخصوص چین هستند یا در آینده احتمال عرضه ی جهانی آن ها وجود دارد یا نه . در واقع، این دو گوشی تا الا ن که ما این خبر را می نویسم، هنوز جز گوشی هایی هستند که به اصطلاح ممکن است ما هرگز ” قیافه آن ها را از نزدیک نبینیم.” البته، احتمال اینکه یکی از این دو نسخه، عرضه جهانی بشود بالا است. بنا بر رویکردی که شیائومی تا کنون در پیش گرفته است، باید یک نسخه از این دو گوشی وارد بازار جهانی شود.

آنچه در این مطلب می‌ خوانید

 با این حال، ما هیچ ایده ای نداریم که این گوشی، کدام یک از این دو مدل خواهد بود. در ادامه این مقاله ما به بیان اخبار و شایعات به دست رسیده از «Loki» و «Thor» پرداخته ای. اگر شما علاقه ای به شنیدن درباره این گوشی هایی که ممکن است هرگز آن ها را از نزدیک نبینید دارید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. همچنین در صورتی که تمایلی به مطالعه اخبار بیش تر و مرتبط با شیائومی ۱۲ دارید، می توانید به این لینک مراجعه کنید و مطال مربوط به آن را در این صفحه مشاهده کنید.

وب سایت گواهینامه چینی و «Loki» و «Thor»

در اوایل این هفته، یک افشا سازی  اتفاق افتاد که اخبار آن حاکی از آن بود که نسخه دوم شیائومی ۱۲ اولترا در دست ساخت است. با این حال، همان نام‌های رمز «Loki» و «Thor» مرتبط با شماره مدل‌های ۲۲۰۳۱۲۱C و ۲۲۰۳۱۲۱AC در یک وب‌سایت گواهینامه چینی ظاهر شد.

لیست ها به وضوح بیان می کنند که گوشی های تایید شده متعلق به سری Mix شیائومی هستند. لیست ها فقط برای بازار چین است اما ممکن است در آینده این قضیه  تغییر کند. با قضاوت بر اساس نسل های قبلی Mi Mix، حداقل یکی از این دو نسخه از چین خارج خواهد شد.

گزارش جدید ممکن است چندان آشکار نباشد، اما به ما اشاره می کند که در افشای اطلاعات آینده به دنبال چه چیزی باشیم و دو نسخه از نسل آینده Mix 5 را تأیید می کند. نظر شما درباره این دو گوشی چیست؟ ایا آن ها وارد بازار جهانی می شوند؟ نظر خودتان را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

کلام پایانی

همنطور که دیدید، در این مطلب بحث بر سر شیائومی ۱۲ یا به عبارت دیگر «Loki» و «Thor» بود. این دو گوشی یا دو مدل، اخیرا در لیست گوشی هایی که قرار است در چین عرضه شوند دیده شده اند. مشخص نیست که شیائومی برای این گوشی های عرضه ی جهانی هم در نظر بگیرد یا آن ها را نسخه هایی که مخصوص چین هستند نگه دارد. با این حال، احتمال اینکه یکی از آن ها عرضه جهانی هم در آینده داشته باشد بالا است.

این احتمال صرفا بر اساس تجربه ی تاریخی که در مورد گوشی های قبلی شیائومی داشتیم است و ممکن است هیچ یک از این دو گوشی وارد بازر جهانی نشوند. با این حال، باید صبر کرد و دید که شیائومی برای این دو مدل چه تصمیمی خواهد گرفت.

منبع مطلب

توجه داشته باشید که این مطلب یک متن ترجمه شده است. در صورتی که شما تمایل به مشاهده یا مطالعه متن اصلی این خبر دارید، می توانید از طریق این لینک به سایت منبع این مطلب دسترسی داشته باشید. این نکته نیز لازم به ذکر است که این اخباری که اکنون مشاهده کردید، اخبار نسبتا ناقصی هستند و موارد بسیار زیادی وجود دارد که تا زمان عرضه این گوشی مشخص می شود و اطلاعات ان فاش می شود.

در صورتی که اطلاعات جدیدی درباره این گوشی ها به دست برسد یا اعلام بشود که آن ها عرضه جهانی دارند، ما مطلب خبر جدید را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. با تشکر از صبر و حوصله ای که به خرج دادید و تا این جای مطلب با ما همراه بودید.