تحلیلگر اپل

بر اساس جدیدترین یادداشت تحقیقی مینگ چی کو ، تحلیلگر اپل با نگاهی به نسل بعدی آیفون های اپل باید گفت آیفون ۱۴ پرو و ​​پرو مکس طراحی جدیدی را ارائه می‌دهند که بریدگی سوراخ پانچ را با بریدگی ناچ جایگزین می‌کند.

هر دو مدل Pro

علاوه بر این ، گفته می‌شود که هر دو مدل پرو جدید دارای دوربین واید ۴۸ مگاپیکسلی هستند. سری آیفون ۱۴ در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. کو همچنین اشاره می کند که اپل اسکنر اثر انگشت روی صفحه را در سال ۲۰۲۳ ارائه می‌دهد در نتیجه سال آینده منتظر ارائه این قابلیت نباشید.

پرو جدید
پرو جدید

آیفون ۲۰۲۲

آیفون ۲۰۲۲ همچنین دارای یک آیفون ۶٫۷ اینچی غیر پرو جدید در کنار مدل استاندارد خواهد بود. در ضمن هیچ اشاره‌ای به عرضه یک مدل کوچک برای سال آینده نشده است که شایعات قبلی مبنی بر کنار گذاشتن سایز کوچک را تایید کند. همچنین گفته شده است که iPhone SE جدید با پشتیبانی از ۵G در نیمه اول سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود.

مورد آیفون ۱۴

آیفون ۱۳ به تازگی رونمایی شده است اما قبلاً ما چیزهای زیادی در مورد آیفون ۱۴ ، گوشی پرچمدار اپل که در اواخر سال ۲۰۲۲ انتظار می رود ، شنیده ایم ، در حالی که اطلاعات فاش شده مشخصات احتمالی و حتی رندرهای غیر رسمی گوشی را فاش کرده است.

به این ترتیب ، ما تصویری شگفت انگیز واضح از شکلی که ممکن است محدوده آیفون ۱۴ داشته باشد در اختیار داریم – هر چند که تا زمان عرضه ما بسیار شکاک هستیم ، زیرا زمان زیادی برای تغییر چیزها وجود دارد.

در زیر همه چیزهایی را که تا کنون شنیده ایم ، از جمله جزئیات مربوط به تاریخ و قیمت احتمالی انتشار ، خواهید یافت. و به محض اینکه چیز دیگری در مورد آیفون ۱۴ بشنویم ، آن را به این مقاله اضافه می کنیم ، بنابراین مطمئن شوید که به زودی اینجا را بررسی کنید ، زیرا نشت ها با سرعت شگفت انگیزی سریع در حال افزایش است.