کمپانی هوآوی چند روز پیش از پردازنده پرچمدار تازه خود به نام Kirin 990 رونمایی و همچنین اعلام کرد که گوشی جدید Mate 30 اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که مجهز به این پردازنده جدید در روزهای آینده معرفی می‌شود. در همین حال گفته می‌شود که برند زیر مجموعه هوآوی به نام آنر هم قصد دارد اولین گوشی هوشمند مجهز به پردازنده جدید Kirin 990 را به نام Honor V30 / Honor Vera 30 معرفی کند.
شاو مینگ، مدیر ارشد برند آنر، چند روز پیش رسما وجود گوشی جدید این سازنده به نام Honor V30 را مورد تأیید قرار داد و این اولین باری بود که خبری درباره گوشی V30 یا Vera 30 منتشر شد. گوشی جدید Honor V30 قرار است نسل تازه و جانشین گوشی Honor V20 سال گذشته باشد. بر اساس گفته شاو مینگ، گوشی V30 با پشتیبانی از شبکه ارتباطی پرسرعت ۵G در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.
برند زیرمجموعه هوآوی همچنین در پست Weibo اخیرا تأیید کرد که گوشی جدید V30 / Vera 30 این سازنده قرار است از پردازنده Kirin 990 5G قدرت بگیرد. البته این موضوع چندان هم عجیب نیست زیرا سال گذشته گوشی آنر V20 مجهز به پردازنده موبایلی Kirin 980 معرفی شد. پوستر موجود در مطلب مرتبط V30 در شبکه اجتماعی Weibo همچنین تأیید کرده که ممکن است این گوشی تحت عنوان Vera 30 هم در بازار چین رونمایی شود.

گوشی - گوشی جدید - گوشی موبایل - سامسونگ - قیمت گوشی - گوشی جدید - علاالدینگوشی - گوشی جدید - گوشی موبایل - سامسونگ - قیمت گوشی - گوشی جدید - علاالدین


گوشی هوشمند Honor V20 سال گذشته در ماه دسامبر در چین رسما رونمایی شد اما معرفی و عرضه جهانی آن در اوایل سال ۲۰۱۹ در پاریس و تحت عنوان Honor View 20 صورت گرفت. با توجه به این موضوع که برند آنر سال گذشته با گوشی View 20 توانست به کاربران بازارهای جهانی دسترسی پیدا کند، ممکن است گوشی تازه‌اش را تحت عنوان Vera 30 به بازار چین روانه کند و به نام View 30 هم در بازارهای جهانی از آن پرده بردارد.

تاریخ معرفی و عرضه
در حال حاضر جزئیات دیگری درباره Honor V30 یا Vera 30 در دسترس نیست. احتمالا رویداد رونمایی رسمی حداقل چند ماه دیگر برگزار می‌شود و بدین ترتیب فرصت مناسبی تا آن زمان باقی مانده است. امیدواریم اطلاعات بیشتری در این باره منتشر شود اما گمانه زنی شده است که اواخر سال جاری میلادی و در ماه دسامبر شاهد رونمایی از Vera 30 در بازار چین خواهیم بود.