Harmony OS 3 هواوی به زودی عرضه می‌شود

IT Home News Harmony OS 3 هواوی به زودی عرضه می‌شود. گزارش داد که یکی از کارکنان هواوی در یک پست اجتماعی فاش کرده است. برطبق محتوای این پست، هواوی به زودی از HarmonyOS 3.0 رونمایی می کند. بر اساس این گزارش، سازنده تلفن چینی کنفرانس توسعه دهندگان Huawei را در ۲۴ اکتبر برگزار می‌کند. در کنفرانس مذکور، هواوی به روزرسانی‌های جدید HarmonyOS 3.0 را ارائه می‌دهد.

هواوی

هواوی مجبور شده است کمتر روی خدمات Google تکیه کند. تقریبا می‌توان گفت که هواوی سیستم‌عامل تلفن‌های هوشمند خود را از نو ساخته و پرداخته کرده است. (هرچند هنوز به‌شدت بر روی اندروید استوار است). HarmonyOS 2.0 در سال گذشته در کنفرانس توسعه دهندگان هواوی در سپتامبر ۲۰۲۰ راه‌اندازی شد و سیستم‌عامل آن در ۱۶ سپتامبر به دستگاه‌ها رسید.

سری جدید هواوی

هواوی اعلام کرد که بیش از ۴ میلیون توسعه دهنده برای ساخت پلتفرم Harmony ثبت نام کرده اند و در حال حاضر ۱۳۴،۰۰۰ برنامه از HMS Core استفاده می کنند. HMS Core خود را در حال تحول است و رویداد دیروز شاهد عرضه نسخه ۶٫۰ با پشتیبانی گسترده از خدمات ابری هواوی بود.

در جدیدترین سری Huawei nova 9، هواوی تأیید کرد که تعداد کاربرانی که در دستگاه های Huawei به HarmonyOS ارتقا داده اند از ۱۲۰ میلیون نفر فراتر رفته است.  (برای خواندن اخبار مربوطه به این لینک مراجعه کنید.) هواوی پیش بینی می کند که سیستم عامل Harmony تا پایان سال از ۳۰۰ میلیون کاربر فراتر رود.

منبع مطلب

سازگاری برنامه ها

دستگاه های واجد شرایط که به HarmonyOS 2.0 مهاجرت می کنند ، برنامه ها و داده ها را حفظ خواهند کرد (به استثنای برنامه هایی که به خدمات Google Play متکی هستند). هواوی با درنظرگرفتن سازگاری با گذشته ، منتظر آینده ای است که HarmonyOS به جای برنامه هایی که برای اندروید طراحی شده اند ، برنامه های خود را اجرا کند.