طبق شایعات، گوگل پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو چهار بار به‌روزرسانی اندروید را دریافت خواهند کرد و پنج سال ضمانت دارند.

به‌روزرسانی ۴ باره اندروید و ضمانت ۵ ساله برای گوگل پیکسل ۶ شایعه‌ای است که اخیرا خیلی بالا گرفته. طی چند ماه گذشته بارهاوبارها شایعات مبنی بر اینکه Pixel 6 و Pixel 6 Pro گوگل دارای پنجره پشتیبانی وسیع‌تری نسبت به حالت معمول هستند، افزایش‌یافته است و امروز ما برخی از شایعات واقعی را برای  این قضیه در اختیار داریم.

به‌روزرسانی 4 باره اندروید
گوگا پیکسل ۶

برای بدست آوردن اطلاعات بیش‌تر درباره گوگل پیکسل ۶ به این لینک مراجعه کنید.

به‌روزرسانی 4 باره اندروید
گوگل پیکسل ۶

بر اساس شایعاتی که هنوز تأیید نشده است، Pixel 6 و Pixel 6 Pro پس از عرضه رسمی در اواخر این ماه، به‌روزرسانی ۴ باره اندروید و همچنین پنج سال ضمانت  امنیتی دریافت خواهند کرد.

اگر این امر به پایان برسد، به این معنی است که دو پیکسل عرضه شده در سال ۲۰۲۱ تا Android 16 در سال ۲۰۲۵ به روز می شوند و تا اکتبر ۲۰۲۶ به روزرسانی‌های امنیتی را دریافت می کنند.

به‌روزرسانی 4 باره اندروید
گوگل پیکسل ۶

این اولین باری است که گوگل چنین پنجره پشتیبانی طولانی را انجام می‌دهد و اگر در واقع به چنین چیزی وعده دهد، از نظر طول عمر دستگاه (حداقل از نظر نرم‌افزاری) با اپل مطابقت دارد.

به‌روزرسانی 4 باره اندروید طبق شایعات، گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو چهار بار به‌روزرسانی اندروید را دریافت خواهند کرد و پنج سال ضمانت دارند.
گوگل پیکسل ۶

اینکه آیا این امر به موفقیت بیشتر خط Pixel در آینده کمک می‌کند یا نه مشخص نیست، اما همه چیز بستگی به تعریف شما (و گوگل) از موفقیت دارد. Pixel 6 و Pixel 6 Pro هنوز فقط در تعداد انگشت شماری از کشورها به فروش می‌رسند و توزیع  گسترده‌تر بخش بزرگی از موفقیت است، شاید حتی بیشتر از پشتیبانی نرم‌افزاری

منبع مطلب:

https://www.gsmarena.com/google_pixel_6_and_pixel_6_pro_rumored_to_get_four_android_updates_five_years_of_security_patches-news-51414.php