احتمال رونمایی گوگل پیکسل

ما درباره ی چند مورد در خصوص Google Pixel 6 و ۶ Pro درآینده مطمئن هستیم.

طراحی این گوشی که به طور واقعیت از Tensor SoC سفارشی که با سامسونگ توسعه یافته است استفاده خواهند کرد و غول فناوری کره ای نیز دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی را تأمین می کند.

با این حال ، ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد چیپست Tensor نداریم. فهرست Geekbench به تازگی منتشر شده است و اطلاعات بیشتری در مورد آن به ما می دهد.

 

فرکانس های این گوشی

نمرات تک و چند رشته ای چشمگیر نیستند ، اما به خاطر داشته باشید که این احتمالاً فقط یک واحد پیش تولید است ، بنابراین عملکرد هنگام انتشار تا حد زیادی متفاوت خواهد بود.

مهمتر پیکربندی CPU می باشد. این فهرست شامل سه هسته است – دو هسته بزرگ با فرکانس ۲٫۸۰ گیگاهرتز ، دو هسته دیگر با سرعت ۲٫۲۵ گیگاهرتز و چهار هسته کم مصرف با سرعت ۱٫۸۰ گیگاهرتز.

خیلی بعید است که دو هسته Cortex-X1 روی یک تراشه با هم قرار بگیرند . بنابراین ما به احتمال زیاد دو جفت هسته Cortex-A78 و چهار هسته Cortex-A55 را بررسی کنیم.

نکته اصلی

در قسمت پردازنده گرافیکی ، ما GPU Mali-G78 را داریم ، همان گرافیکی که در Exynos 2100 امسال استفاده شد. و جای تعجبندارد که شایعات قبلی نشان می دهد سامسونگ مودم mmWave 5G را نیز عرضه می کند.

آخرین و اصلی ترین نکته این است که ما ۱۲ گیگابایت رم روی واحد تست شده داریم که گزارش جان پروسر را در چند ماه گذشته تأیید می کند.

رم این گوشی

Google Pixel 6 با ۱۲ گیگابایت رم و حداکثر ۵۱۲ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی به بازارعرضه می‌شود. باتری گوشی  ۶۰۰۰ میلی‌آمپر درساعت می باشد و شارژ ۳۳ واتی سیمی و شارژ ۲۳ واتی بی‌سیم را پشتیبانی می‌کند. گوگل هیچ کدام از اطلاعات فوق را فعلا تایید نکرده، ولی تا رونمایی این گوشی زمانی باقی نمانده است. به احتمال زیاد در تاریخ ۶ آبان منتظر رونمایی از گوگل پیکسل باشیم