Google Pixel 6 و ۶ Pro در فروشگاه Google NYC نمایش داده شدند. این نمایش تقریبا با زمانی که آیفون ۱۳ رونمایی شد، یکی بود. و باعث این شد که هیجان بازار بیش‌تر شود و در عین حال بخشی از نظرات به سمت گوگل پیکس ۶،  بروند. با توجه به اینکه رویداد معرفی اپل این هفته در خبرهای فناوری، بسیار خبرساز شد، شرکت‌های دیگر سعی کرده‌اند سر و صدا را افزایش دهند تا توجه را از خط تولید آیفون جدید دور کنند.

آخرین حرکت گوگل شامل گوگل پیکسل ۶ و Pixel 6 Pro است که در فروشگاه Google در نیویورک به نمایش گذاشته شده‌اند. فروشگاه Google در نیویورک در خیابان نهم بین خیابانهای ۱۵ و ۱۶ غربی واقع در مقابل بازار چلسی  است. تصاویر هر یک از دستگاه‌ها توسط کاربران مختلف در Reddit ارسال شده است. هر دو u/ThisGuyRightHer3 و u/rami1190 به ترتیب تصاویری از Pixel 6 Pro و Pixel 6 را ارسال کردند.

استراتژی بازاریابی گوگل

استراتژی گوگل برای بازاریابی Google Pixel 6  در امسال، استراتژی جالبی بوده است. در ابتدا، اوایل ماه اوت تصاویری از طرح‌های دوگانه گوگل پیکسل ۶ و جزئیات مربوط به چیپست‌های Tensor خود منتشر کرد. گوگل تغیراتی در دوربین گوشی گوگل پیکسل ۶ و مدل پرو آن بوجود آورده است. همچنین مشخص شده که گوگل سرانجام سیستم دوربین گوشی‌های پیکسل خود را از جمله دوربین تله فوتو اختصاصی را در مدل Pro را  بروزرسانی کرده است.

تاریخ عرضه

گوگل هنوز تاریخ اعلام گوگل پیکسل جدید و ۶ Pro را تأیید نکرده است، هرچند شواهد قوی وجود دارد که ممکن است در ۱۹ اکتبر، این گوشی به بازار عرضه بشود. گزارش اخیر نشان می دهد که Pixel 6 و ۶ Pro ممکن است ویژگی Active Edge گوگل را بازگرده‌اند، که  برای فعال کردن فرمان Google Assistant، لازم است کناره‌های گوشی را فشار دهید. در همین حال، شایعه دیگری مطرح شد که ظاهراً گوشی Pixel تاشو گوگل در Q4 امسال عرضه می‌شود.