گوگل پیکسل ۶

گوگل برای تلفن‌های هوشمند  ۶ Google Pixelخود در دستهmadebygoogle خود تیزری منتشر کرده است. تصویر Pixel 6 را در شبکه‌ای ۴×۳ نشان می‌دهد که همه آنها زمینه‌های رنگی متفاوتی را برای نمایش Material You در اندروید ۱۲ نشان می‌دهد ، که رنگ‌ها را از تصویر زمینه بیرون می‌آورد و در سراسر رابط کاربری اعمال می‌کند. این تیزر نمایشنامه روی جلد آلبوم جدید دریک برای “Certified Lover Boy” است.

عنوان این تیزر “Certified Pixel Lover”

عنوان این تیزر “Certified Pixel Lover” است و دارای برچسب #TeamPixel و Pixel6# و Google Pixel است. البته شایان ذکر است که این دستگاه طبق قوانین [FCC] مجوز ندارد و تا زمانی که مجوزهای قانونی مورد نیاز صادر نشود ، عرضه و فروخته نمی‌شود. بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا پیکسل ۶ معرفی شود.

Certified Pixel Lover
Certified Pixel Lover

گوگل پیکسل ۶ از ۲۸ اکتبر برای خرید در دسترس خواهد بود

گوگل پیکسل ۶ از ۲۸ اکتبر برای خرید در دسترس خواهد بود. اما هنوز مشخص نیست که رویداد رسمی برای دوگانه پیکسل ۶ دقیقا چه زمانی برگزار می‌شود.
گوگل پیکسل ۶ و ۶ پرو مجهز به چیپست Tensor هستند که یک تراشه سفارشی ساخته شده توسط سامسونگ برای Google Pixel است. پیکسل ۶ کوچکتر از دو پیکسل دارای صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی فول اچ دی پلاس با نرخ تازه سازی ۹۰ هرتز خواهد بود در حالی که Pro بزرگتر دارای صفحه نمایش منحنی ۶٫۷ اینچی QHD+ با نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز است. هر دو دستگاه یک دوربین سلفی در بالای صفحه دارند.

سخت افزار دوربین

سخت افزار دوربین به روز رسانی بسیار مورد نیاز را دریافت می کند. پیکسل ۶ و ۶ پرو از سنسور ۵۰ مگاپیکسلی سامسونگ GN1 برای دوربین اصلی و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اولترا واید استفاده می‌کنند. پیکسل ۶ پرو بزرگتر دارای یک دوربین تله فوتو ۴۸ مگاپیکسلی جدید است. انتظار می‌رود کیفیت ویدیو مطابق گزارشات بهبود یابد و عملکرد بهتری یا بهتر از iPhone 12 Pro Max داشته باشد.