FONEAZY MOCKGO: برنامه‌ای برای تغییر مکان آیفون به هر کجا و ناکجا

FONEAZY MOCKGO دقیقا همان چیزی است که برای تله‌پورت کردن به آن نیاز دارید! داشتن قابلیت تغییر مصنوعی مکان گوشی هوشمند به‌ویژه برای بازیکنان مفید است. به‌خصوص بازی‌هایی مانند Pokemon Go که مبتنی بر کاوش هستند و به موقعیت مکانی گوشی هوشمند ارائه شده توسط سنسورهای GPS متکی هستند. بااین‌حال، این ویژگی باعث ایجاد مشکل برای برخی از کابران گوشی‌های آیفون شده است. واقعیت این است که همه به دلیل نگرانی از جیلبریک یا سایر مشکلات مربوط به حریم خصوصی با این “ویژگی” بازی نمی‌کنند. این زمانی است که Foneazy MockGo وارد عمل می شود!

Foneazy MockGo یک برنامه کاربردی، مفید و با کاربری آسان برای کامپیوترهای macOS و ویندوز است. این به شما این امکان را می‌دهد که GPS را در آیفون خود جعل کنید و این  تصور را ایجاد کنید که در مکان دیگری هستید. بدون بحث بیشتر، بیایید ببینیم چه چیزی این راه‌حل را عملی و مفید می‌کند.

چرا باید مکان آیفون خود را تغییر دهم؟

دلیل اصلی که می تواند شما را وادار به تغییر مکان آیفون خود کند این است که مکان واقعی خود را مخفی کنید و به جای آن مکان دیگری را نشان دهید. برای این منظور، Foneazy MockGo آنقدر کامل است که می تواند Find My را از اپل دور بزند.

به لطف این اپلیکیشن، بازیکنان می‌توانند به‌راحتی از بازی های مبتنی بر مکان مانند Pokemon Go، Harry Potter: Wizards Unite در خانه خود لذت ببرند.

توسعه دهندگان می توانند آزمایش های جغرافیایی خاص را در برنامه انجام دهند و موانع مکان را بشکنند تا مطمئن شوند که برنامه بدون هیچ زحمتی کار می کند. این برنامه به Bingers اجازه می‌دهد تا محدودیت‌ها را برای دسترسی به فیلم‌ها، موسیقی و ویدیوهای فراتر از مرزها دور بزند. همچنین می توانید دوستان یا خانواده خود را ردیابی کنید و به نظر برسید که در یک ماجراجویی هستید در حالی که در واقع هرگز محل خود را ترک نکرده اید.

نحوه استفاده از FONEAZY MOCKGO

برای تغییر مکان خود با برنامه Foneazy MockGo، باید این برنامه را در Mac یا Windows PC خود دانلود و نصب کنید. پس از نصب موفقیت‌آمیز آن، باید آن را از طریق درگاه USB وصل کنید. پس از اتصال آن، فوراً مکان واقعی دستگاه خود را خواهید دید.

FONEAZY MOCKGO و  تلپورت به هرکجا و ناکجای دنیا

  1. روی نوار جستجو کلیک کنید، مکان/مکانی را که می‌خواهید «برو» را وارد کنید و روی «برو» کلیک کنید.
  2. هنگامی که نماد به مکان موردنظر رسید، برای تغییر مکان خود، روی “انتقال اینجا” کلیک کنید.
  1. پس از آن، یک پیام از شما خواسته می‌شود و فقط باید روی دکمه “Teleport” کلیک کنید.

پس از کلیک روی آن، دستگاه خود را با موفقیت به مکان موردنظر تله پورت کرده‌اید. بااین‌حال، برخی از برنامه‌ها و بازی‌ها واقعاً هوشمند هستند و این کارهای شما روی آن جواب نمی‌دهد. اگر این بازی‌ها هر نوع «تقلب» را شناسایی کنند، ممکن است حساب شما را مسدود کنند. لذا؛ لازم است که به این نکته دقت داشته باشید و از این اپلیکیشن تغییر مکان و تله‌پورت، روی هر برنامه‌ای استفاده نکنید. و به همین دلیل، مهم است که مطمئن شوید که مکان جعلی واقع‌بینانه‌ترین  گزینه ممکن است. خوشبختانه، MockGo  در انتخاب واقع بینانه نیز، به شما کمک می‌کند.

MOCKGO حرکات واقع گرایانه را شبیه سازی می کند و فراتر از یک تله پورتر ساده است

FONEAZY MOCKGO و  تلپورت به هرکجا و ناکجای دنیا

این نرم‌افزار حرکت در مسیر برنامه‌ریزی‌شده را با سرعتی قابل تنظیم و بدون تأخیر شبیه‌سازی می‌کند. این برنامه از روش‌های  زیر برای انجام این کار استفاده می‌کند.

حالت دو نقطه

 در این حالت، یک حالت را انتخاب کرده و نماد مکان را در هرکجا که بخواهید قرار می‌دهید. برنامه فوراً آن را از نقطه A به نقطه B منتقل می‌کند.

حالت چندنقطه‌ای

FONEAZY MOCKGO و  تلپورت به هرکجا و ناکجای دنیا

 در این حالت خاص، می‌توانید تلفن خود را در مکان‌های مختلف حرکت دهید. برای ایجاد یک مسیر سفارشی، فقط باید نماد Multipoint را انتخاب کنید.

زمان‌های چرخه قابل تنظیم

این نرم‌افزار همچنین به شما اجازه می‌دهد تا یک حلقه در داخل یک مسیر انتخابی ایجاد کنید. فقط باید شماره را در پنجره مسیر وارد کنید تا بتوانید از این قابلیت استفاده کنید.

سرعت سفارشی

این برنامه می‌تواند پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و حتی حرکات رانندگی را شبیه‌سازی کند. شما فقط باید سرعت خود را تنظیم کنید. این برنامه در نمایش دادن موقعیت مکانی متحرک با سرعت دلخواه شما، در حد معجزه خوب عمل می‌کند.

حالت واقعی

 وقتی بین دو نقطه حرکت می‌کنید، سرعت هر پنج ثانیه به طور تصادفی تغییر می‌کند. برای شبیه‌سازی یک سناریوی واقعی بین ۳۰ درصد کمتر و ۳۰ درصد بیشتر متغیر است.

توقف در هر لحظه

 این برنامه به شما امکان می‌دهد هر لحظه که بخواهید حرکت خود را متوقف کنید. در بازی‌هایی مانند Pokemon Go مفید است. پس از همه، هر زمان که بخواهید پوکمان جمع‌آوری کنید یا آیتم‌ها را جمع‌آوری کنید، می‌توانید متوقف شوید تا این کار را راحت‌تر انجام دهید.

 , FONEAZY MOCKGO ویژگی های مفید آن

FONEAZY MOCKGO و  تلپورت به هرکجا و ناکجای دنیا

MockGo از ابزارهای مختلفی استفاده می‌کند تا اطمینان حاصل کند که نشانگر GPS شما به طور واقعی حرکت می‌کند. بااین‌حال، وقتی در حال انجام یک بازی هستید و می‌خواهید آن را به‌صورت دستی جابه‌جا کنید یا حتی یک مسیر از پیش برنامه‌ریزی‌شده را وارد کنید، چه اتفاقی می‌افتد؟ این برنامه همچنین در این سناریوهای حرکتی که دلتان می‌خواهد برای دور زدن یک بازی برنامه‌رزی کنید، میتواند یک همکار و کمک دست خوب برای شما باشد..  به طور کل این برنامه چند ویژگی مفید دارد که در این باره به شما کمک می‌کنند. این ویژگی‌های مفید شامل مواردی می‌شوند که در ادامه این مطلب آمده است.

جوی استیک

همان‌طور که از نام آن پیداست، به‌عنوان یک کنترلر کار می‌کند و به شما امکان می‌دهد نشانگر خود را دقیقاً به هرجایی که می‌خواهید بتوانید حرکت دهید. می‌توانید کنترل‌ها را از طریق ماوس، پد لمسی و صفحه‌کلید با ورودی کلیدهای معمولی W، A، S، D کار کنید.  این برنامه این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به هرجهتی که می‌خواهید، بدون هیچ دردسری بروید.

مکان / تاریخچه مورد علاقه

 می توانید مکان های مورد علاقه خود را اضافه کنید و آنها را بر اساس سابقه رفت و آمد خودتان به آن مکان‌ها دسته‌بندی کنید. برای مواقع ضروری و فوریتی این امکان به شما کمک ثابل توجهی می‌تواند بکند.

واردکردن فایل GPX

می‌توانید یک مسیر خاص را از هر برنامه نقشه‌ای صادر کنید و آن را مستقیماً به MockGo وارد کنید تا همان مسیر را برای شما شبیه‌سازی کند.

نتیجه‌گیری ( آیا این برنامه ارزش نصب کردن را دارد؟ )

FONEAZY MOCKGO و  تلپورت به هرکجا و ناکجای دنیا

بر اساس ارزیابی من، می‌توانم بگویم که Foneazy MockGo یک برنامه کاربردی مفید برای کسانی است که می‌خواهند بازی‌های مبتنی بر مکان را در خانه خود انجام دهند. البته، فریب‌دادن دوستان برای مسخره کردن خانواده شما و غیره نیز مفید است. این برنامه یک پک کامل است و استفاده از آن واقعاً ساده است.

شایان‌ذکر است که نسخه رایگان برنامه به شما امکان می‌دهد سه بار از حالت تله پورت و جوی استیک و یک‌بار از حالت یک مرحله‌ای و حالت چندمرحله‌ای استفاده کنید.

این دستگاه سازگاری بسیار خوبی را ارائه می دهد. می توان آن را روی macOS 10.11 و بالاتر، ویندوز XP و بالاتر نصب کرد. گوشی‌های هوشمند پشتیبانی‌شده شامل هر آیفون، آی‌پد، آی‌پاد تاچ با iOS 9 و بالاتر هستند.

اگر بر اساس موقعیت مکانی خود بازی می‌کنید و نیاز به غلبه بر محدودیت‌های جغرافیایی برای کار یا تفریح ​​دارید، Foneazy MockGo راه حلی است که بدجوری می‌تواند به شما کمک کند و نصب آن از واجبات به شمار می‌اید. این یک برنامه ساده با یک رابط کاربری ساده و شهودی است که در آن هر نماد بادقت در پنجره قرار می‌گیرد و امکان دسترسی آسان و عملی را فراهم می‌کند. لذا؛ در صورتی که از آن اشخاصی هستید که به گیم علاقه زیادی دارند می‌توانید این برنامه را نصب کنید و از آن استفاده کنید

آموزش ( نحوه استفاده از MockGo GPS Location Spoofer)

علاوه بر این، توسعه دهندگان آموزش‌های دقیقی را برای اکثر حالت‌ها و ویژگی‌های موجود در نرم‌افزار ارائه می‌دهند.

در نتیجه می‌توانید بدون دردسر تمام ویژگی‌های ارائه شده توسط برنامه را یاد بگیرید و به آن مسلط شوید. در پایان، MockGo یک راه‌حل معتبر و کامل برای جعل موقعیت مکانی GPS شما است.

می‌توانید با استفاده محدود از ویژگی‌های خاص، از Foneazy MockGo به صورت رایگان استفاده و آزمایش کنید. اگر می خواهید یک تجربه کامل و نامحدود داشته باشید، می توانید یکی از طرح های مختلف موجود را انتخاب کنید و از همان طرح استفاده کنید. هزینه برنامه ماهانه ۹٫۹۵ دلار است و به شما امکان می دهد تا حداکثر ۵ دستگاه را در ۱ رایانه شخصی / مک استفاده کنید. یک برنامه ۳ ماهه وجود دارد که ۱۹٫۹۵ دلار هزینه دارد و همان ویژگی ها را به شما می دهد. هزینه برنامه یک ساله ۳۹٫۹۵ دلار است. از طرف دیگر، می‌توانید یک برنامه مادام‌العمر که به نظر می‌رسد بهترین معامله است را با قیمت ۵۹,۹۵ دلار خریداری کنید.

نکته پایانی

این متن ترجمه از این سایت است. لذا؛ بهتر است رعایت ایرانی بودن را بکنید و حتما اول ورژن رایگان برنامه یا اشتراک یک ماهه اون رو امتحان کنید تا در صورت بروز مشکلات ناشی از حضور در ایران، ۵۹ دلار ضرر نکنید! امیدوارم این متن برای شما کاربردی بوده باشد. در صورتی که سوال، پیشنهاد یا نظری برای کامل‌تر شدن این مطلب دارید یا تجربه استفاده از این اپ رو دارید، نظرتان را در کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.