محصول جدید سامسونگ

سامسونگ با همکاری دکتر Denim  یک شلوار جین با یک جیب اختصاصی برای گوشی تاشوی Galaxy Z Flip3 به بازار عرضه کرده است.

جیب اختصاصی، روی ران سمت راست قرار می‌گیرد و به گونه‌ای طراحی شده است که با جدیدترین گوشی تاشو سازگار باشد. جیب‌های دیگر شلوار جین یا بسته یا کاملا شکافته شده است.

مدل طراحی

در یک بیانیه مطبوعاتی، سامسونگ درباره نیاز به جیب‌های بزرگ می‌پرسد و تصمیم می‌گیرد آن‌ها را از بین ببرد جون علاوه بر اینکه فضای زیادی اشغال می‌کنند، شیک به نظر نمی‌رسند و برای گوشی‌های جدید مناسب نیستند. داشتن یک جیب اختصاصی برای یک گوشی تاشو مانند Galaxy Z Flip3 تا حدی منطقی است.

 

شلور جین

شلوار جین دکتر Denim به همراه یک دستگاه  ۱۲۸ گیگابایتی گلکسی Z Flip3 رایگان با قیمت ۱۴۹۹ AUD و در چهار گزینه رنگی کرم، مشکی، سبز و نیلی کمرنگ به فروش می‌رسد.

با یک بررسی سریع در وب سایت سامسونگ متوجه می‌شویم که این قیمت واقعی تاشو است، به این معنی که با خرید از طریق Dr Denim  در واقع یک شلوار جین رایگان به شما تعلق خواهد گرفت.

برندهای شلوار استرالیا

سامسونگ استرالیا، با همکاری یکی از محبوب‌ترین برندهای شلوار جین استرالیا، دکتر دنیم، امروز از عرضه «جین جیبی Z Flip» خبر داد، مجموعه‌ای محدود از شلوار جین که ویژگی تاشو منحصر به فرد Galaxy Z Flip3 را جشن می‌گیرد.

چه کسی به جیب بزرگ نیاز دارد؟ آنها فضای زیادی را اشغال می کنند، شیک به نظر نمی رسند و جدیدترین تلفن ها داخل آنها می لغزند و می لغزند. شلوار جین جیبی Z Flip که بطور انحصاری متناسب با Galaxy Z Flip3 باشد، جیب‌های بزرگ را به گذشته تبدیل کرده است.

همکاری سامسونگ با دنیم

سامسونگ با دکتر Denim همکاری کرده است تا این جیب‌های بزرگ و غیرمُد را از بین ببرد و جیب‌هایی را معرفی کرد که به‌خوبی بر روی Galaxy Z Flip3 جدید طراحی شده بود، دستگاهی که تقریباً به اندازه نصف یک تلفن تخت استاندارد تا می‌شود. زمان جیب های بزرگ و مستطیلی که نمی توانید تا لبه پر کنید، گذشته است، سامسونگ و دکتر دنیم جیب های کوچک و مربعی را معرفی می کنند که بهتر ساق ها را قاب می کنند، ترند بزرگ بعدی.

شریک کامل یک گوشی شیک و تاشو، یک جفت شلوار جین به همان اندازه شیک است که کاملاً به آن می‌آید، این اطمینان را ایجاد می‌کند که دوستداران مد می‌توانند با گوشی‌ای که کاملاً بدون بیرون آمدن با شلوار جین جا می‌شود، هم استایل و هم کاربردی داشته باشند!