کاویار یک سری تلفن های سفارشی iPhone 13 Pro و ۱۳ Pro Max ایجاد کرد

آیا داشتن یک گوشی که با ساعت رولکس فانتزی شما مطابقت ندارد ، مدلی فکس است؟ احتمالاً نه ، اما چرا باید آن را به خطر انداخت –  Caviar یک سری تلفن های سفارشی iPhone 13 Pro و ۱۳ Pro Max ایجاد کرد که از مدل های مختلف ساعت رولکس الهام گرفته شده است.

پرتوهای زیتون

به عنوان مثال ، پرتوهای زیتون دارای یک الگوی تابش خورشید است که یادآور صفحه ساعت است ، در زیر آن اتصالات فلزی ساخته شده از تیتانیوم و فلز با روکش طلا مانند یک دستبند ارتقا یافته Jubilee. این یکی از مجموعه Rolex Datejust الهام گرفته شده است ، که از زمانی که در سال ۱۹۴۵ برای جشن چهلمین سالگرد رولکس معرفی شد ، از دستبند Jubilee استفاده می کند.

Caviar

برنز تیتانیوم

تلفن Yacht Club پس از Rolex Yacht-Master II قرار می گیرد. این صفحه دارای یک صفحه برنز تیتانیوم و یک قاب صورتی روی آبی رنگ ، به علاوه یک قاب برنزی است.

آسمان تاریک از Rolex Sky-Dweller ، به ویژه REF 326238 استفاده می کند. بلوط سیاه رنگ را با فلز روکش طلا احاطه کرده است.

Caviar

شهاب سنگ

شهاب سنگ از Rolex Cosmograph Daytona الهام گرفته شده است. قسمت بالای پشت از مواد شهاب سنگی واقعی ساخته شده است ، در قسمت پایین تیتانیوم صیقلی با روکش PVD مشکی که یک صفحه فیبر کربن را احاطه کرده است.

Caviar

این چهار دستگاه با توجه به اینکه می خواهید آیفون ۱۳ پرو یا ۱۳ پرو مکس به عنوان پایه و میزان فضای ذخیره سازی مورد نیاز شما در حدود ۶۰۰۰ تا ۸۵۰۰ دلار در دسترس باشد.

 

بننووتو بر اساس رولکس سلینی

بننووتو بر اساس رولکس سلینی ساخته شده است ، هر دو ساعت و تلفن از نام زینب ، جواهرساز و مجسمه ساز رنسانس بننووتو سلینی نامگذاری شده اند. این یکی با قیمت اولیه حدود ۲۵۰۰۰ دلار گران ترین گروه است. الگوی خورشید بر روی طلای سفید ۱۸ عیار با تزئین طلای رز ۱۸ عیار حک شده است ، پشت آن چرم تمساح اصلی (قهوه ای) است.

فقط ۹۹ نسخه از هر طرح ساخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلفن ها می توانید به صفحه Pair of Kings در وب سایت Caviar بروید.

الهام این مجموعه و دانش عمیق طرح های رولکس بر اساس آن از سرگئی کیتوف بنیانگذار کاویار گرفته شده است.

 

سرگئی کیتوف:

“رولکس ساعت مورد علاقه من است. و Caviar خلقت مورد علاقه من است. بنابراین من می خواستم بهترین این مارک ها را در یک دستگاه لوکس ترکیب کنم. به همین دلیل من مجموعه را “جفت پادشاهان” نامیدم. زیرا رولکس پادشاه ساعت ها و خاویار پادشاه تلفن های هوشمند و لوازم جانبی سفارشی است. ”