Beats Fit Pro ایرپاد جدید اپل است که عرضه آن در آمریکا از فردا شروع می‌شود و اگر در آمریکا هستید، از دیروز قابلیت سفارش دادن آن را داشتیدو هنوزی خبری در دسترس نیست که بدانیم این ایرپاد دقیقا کی به ایران می‌رسد. این ایرپاد ۲۰۰ دلار، قابلیت‌های برجسته و جدیدی را ارائه می‌دهد. از این قابلیت‌ها، می‌توان به فرم گوشی‌ها اشاره کرد که جوری طراحی شده‌اند که حتی در حین فعالیت‌های سنگین ورزشی نیز در گوش ثابت بمانند. علاوه بر آن ضد آب و ضد عرق بودن این ایرپاد نیز مطرح است. ما در این مقاله به بیان ویژگی‌های این ایرپاد پرداخته‌ایم و علاوه بر آن، یک مقایسه کوچک بین این ایرپاد و ایرپاد ۳ اپل که اخبرا وارد بازار شده بود انجام داده‌ایم. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد Beats Fit Pro، در این مقاله با ما همراه باشید.

پادهای جدید اپل ۳ که ۱۸۰ دلار قیمت دارند، قابلیت حذف نویز فعال (ANC) ندارند. البته لازم است به این نکته توجه شود که Beats Fit Pro  که ۲۰۰ دلار قیمت دارد هم در سیستم با این ارپاد اپل مشترک است. هردوی آن‌ها از   Spatial Audioبرای بوت کردن استفاده می‌کنند.

در صورت تمایل به مطالعه مطالب بیش‌تر درباره‌ی ایرپاد ۳ اپل، به این لینک مراجعه کرده و مطالب  نوشته شده در  صفحه را مطالعه کنید.

یک ایرپاد ضد آب و مناسب ورزش

Beats Fit Pro

ایرپادهای جدید Beats یک هدست بی‌سیم واقعی با نوک گوشی‌های مناسب هستند که ثابت ماندن این گوشی‌ها را حتی در حین تمرین، تحرک و ورزش هم تضمین می‌کنند. همچنین این ایرپاد جدید اپل، مجهز به گوشی‌هایی است که در برابر آب و عرق مقاوم هستند. این ویژگی باعث می‌شود این ایرپاد گزینه مناسبی برای کسانی باشد که تمایل دارند حین ورزش و عرق کردن از ایرپاد استفاده کنند.

اشتراک گذاری صدا

Beats Fit Pro دارای قابلیت صوتی فضایی با ردیابی سر برای موسیقی، فیلم و بازی است. به‌هرحال، این تراشه‌ها از همان تراشه Apple H1 مانند AirPods پشتیبانی می‌کنند و از برخی از ویژگی‌های مشابه پشتیبانی می‌کنند، از جمله اشتراک‌گذاری صدا که به دو هدست اجازه می‌دهد به یک گوشی متصل شوند (حتی می‌توانید Beats و AirPods را با هم ترکیب کنید).

این ایرپاد چند ساعت یک بار باید شارژ شود؟

Beats Fit Pro

جوانه‌ها به‌تنهایی می‌توانند ۶ ساعت پخش فعال  با حالت‌های ANC  داشته باشند.در صورت غیرفعال‌کردن این قابلیتف ایرپاد شما تا  ۷ ساعت دوام می‌آورد و بعد آن به شارژ شدن نیاز دارد. کیف حمل می‌تواند گوشی‌ها را تا سه بار شارژ کند و از سوخت سریع پشتیبانی می‌کند. حدود ۵ دقیقه شارژ گرفتن این ایرپاد برای ۱ ساعت  کار کشیدن از آن و پخش  یک شاعته آهنگ کافی است. شارژ از طریق USB-C انجام می شود (در اینجا  اپل از  استفاده نکرده است و برای این ایرپاد این ویژگی MagSafe وجود ندارد).

مقایسه با AirPods 3

برای مقایسه، AirPods 3 ، حدود ۶ ساعت دوام می آورد (البته این زمان  بدون  ANC است)، اما کیس می تواند آنها را چهار بار شارژ کند. در نتیجه، AirPods 3 حدود یک ساعت کم‌تر از Beats Fit Pro می‌توانند آهنگ پخش کنند ولی یک بار بیش‌تر از Beats Fit Pro می‌توانند با کیس شارژ شوند. در نهایت اینطور به نظر می‌رسد که قابلیت میزان پخش این دو ایرپاد را حدودا برابر در نظر گرفت.

قیمت و مشخصات عرضه

در جعبه خرده‌فروشی سه اندازه گوشواره سیلیکونی پیدا خواهید کرد و می‌توانید از ویژگی Fit Test در برنامه های پشتیبانی iOS و Android برای اطمینان از تناسب درست برای مهر و موم صوتی بهینه استفاده کنید. ویژگی Adaptive EQ به طور خودکار فرکانس های پایین و متوسط ​​را روی گوش شما تنظیم می کند.

Beats Fit Pro را می توان امروز در ایالات متحده با قیمت ۲۰۰ دلار سفارش داد، تحویل از جمعه (۵ نوامبر) آغاز می شود. توجه داشته باشید که این موارد هنوز در مناطق دیگر نمایش داده نشده اند.

منبع مطلب