زمانی که هنوز دوربین عکاسی اختراع نشده بود، نقاشان کار دوربین عکاسی را انجام می‌دادند و با طراحی چهره افراد، آن ها را ماندگار می‌ساختند. به مرور زمان با ساخت دوربین های عکاسی و سپس گوشی های هوشمند، مردم برای سرگرمی علاقه به تبدیل عکس های خود به نقاشی پیدا کردند. به همین علت برای تبدیل عکس به نقاشی، اپلیکیشن های مختلفی ساخته شدند که ۳ مورد از بهترین آن ها، عبارتند از:

  • ToonApp
  • ToonArt
  • Toonme

اپلیکیشن تبدیل عکس به نقاشی در واقع یک راه حل مناسب برای تبدیل عکس های شما به کاراکتر های والت دیزنی نیز هست. این نرم افزار ها به شما اجازه این را می دهند که به راحتی تصاویر خود را کارتونی کنید و جلوه متفاوتی به آن ها ببخشید. جالب اینجاست که به لطف هوش مصنوعی جالب این اپلیکیشن ها، عکس های شما در زمان ادیت و تبدیل شدن به حالت کارتونی، جزئیات و بافت خود را از دست نداده و با همان کیفیت تبدیل می شوند.

AI-Cartoon-Photo-Editor,-Cartoon-Yourself

اپلیکیشن تبدیل عکس به نقاشی، مجموعه ای از افکت ها و قابلیت ها را درون خود جای داده که استفاده از آن ها بستگی به نیاز شما دارد. قسمت پشتی یا Back-Ground عکس مورد نظرتان را تار کنید و بسیاری از تغییرات که می توان آن ها را اعمال کرد. پس از ادیت عکس ها هم می توانید به راحتی آن ها را به اشتراک بگذارید. این برنامه ها برای سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده و می توان گفت جزو برنامه های ترند جهانی است.

ادیت-عکس-کارتونی

نظر شما درباره این اپلیکیشن ها چیست؟ اگر اپلیکیشین دیگری در زمینه تبدیل تصاویر به نقاشی یا شخصیت های کارتونی می‌شناسید، حتما به ما معرفی کنید.

معرفی اپلیکیشن: برای ویرایش تصاویر اپلیکیشن های مختلفی وجود دارد که در مطلب معرفی بهترین اپلیکیشن ادیت عکس می‌توانید با آن ها آشنا شوید.