AirPods3 در حال تولید است

پس از مجموعه‌ای از افشاگری‌ها در مورد AirPods3 با شروع سال ۲۰۲۱، ما به نوعی شگفت زده شدیم که اپل در رویداد آیفون ۱۳ خود در این هفته از آنها رونمایی نکرد. طبق گزارش Digitimes، جفت TWS اواخر امسال  به بازار می‌آید. زیرا؛ این شرکت تولید خود را آغاز کرده است.

قیمت و زمان عرضه

متأسفانه، AirPods3 این گزارش کاملاً مختصر است و به جزئیات مطلب نمی‌پردازد و تاریخ خاصی برای انتشار ارائه نمی‌دهد. این  گزارش فقط می‌گوید که اپل در حال انتشار تا پایان امسال است و آنها نسبت به نسخه‌های قبلی خود، AirPods 2، که اکنون ۱۵۹ دلار قیمت دارند، کمی گران‌تر هستند.

اپل هنوز در حال برنامه ریزی برای عرضه Macs و AirPods Silicon جدید اپل تا پایان سال ۲۰۲۱ است ، اما ممکن است کاربران تا سال ۲۰۲۲ منتظر بمانند تا سایر محصولات اصلی معرفی شوند.

در رویداد Apple Streaming

در رویداد Apple Streaming کالیفرنیا شاهد معرفی آیفون ۱۳ و همچنین به روزرسانی های iPad ، iPad mini و Apple Watch Series 7 بودیم. با راه اندازی این نسخه ها ، توجه اکنون به آنچه اپل در آینده رونمایی می کند جلب می شود.

در خبرنامه یکشنبه بلومبرگ “Power On” ، مارک گورمن ادعا می کند که هنوز برخی از محصولات قرار است در سال ۲۰۲۱ رونمایی شوند و مدل های جدید MacBook Pro و AirPods به زودی معرفی می شوند. گفته می شود که اپل پس از سه رویداد ۲۰۲۰ از استراتژی دو رویدادی برای ۲۰۲۱ استفاده می کند.

AirPods3
AirPods3

در سال ۲۰۲۲

در سال ۲۰۲۲ ، گورمن معتقد است که چند محصول وجود دارد که اپل هنوز مشتاق معرفی آنها است ، هرچند ماه ها طول می کشد تا آنها وارد بازار شوند. این لیست شامل Mac Pro به روز شده با Apple Silicon ، MacBook Air به روز شده و همچنین iPad Pro تازه شده با پشت شیشه ای و پشتیبانی از شارژ بی سیم است.

همچنین ادعاهایی مبنی بر اینکه اپل می تواند به روز رسانی خط تولید AirPods Pro را به همراه سنسورهای حرکت برای ردیابی تناسب اندام ارائه دهد. اپل می تواند نسخه ای با ساقه های کوچکتر معرفی کند یا ساقه ها را از لوازم جانبی صوتی شخصی به طور کامل حذف کند.

AppleInsider

بر اساس پیشنهادات عجیب و غریب ، Gurman پیشنهاد می کند که ۲۰۲۲ می تواند پیش نمایش هدست واقعیت ترکیبی را برای اپل داشته باشد و از ویژگی های VR و AR استفاده کند. تصور می شود که “عینک AR واقعی” مانند شایعات اپل شیشه چند سال دیگر تا نمایش خود فاصله دارد.

در حالی که شایعات قبل از عرضه در مورد آیفون ۱۳ ادعا می کردند که عملکرد ماهواره در کارت ها وجود دارد ، گورمن معتقد است اپل در حال کار روی این ویژگی برای مدل های آینده است. با این حال ، ویژگی های ارتباطات ماهواره ای می تواند “هنوز آماده نیست” را برای گنجاندن در یک محصول فعال کند.

AppleInsider دارای مشارکت وابسته است و ممکن است برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای وابسته کمیسیون دریافت کند. این مشارکت ها بر محتوای تحریریه ما تأثیر نمی گذارد.