امروز در خدمت شما هستیم با معرفی یکی از اپلیکیشن های ادیت ویدیو به نام video shop  در خدمتتونیم و امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشه بریم برای بررسی

 

اگر دوست دارید ویدیو هایی که گرفتین رو به راحتی ادیت کنید و قسمتای اضافه اونو حذف کنید یا افکت صدایی جالب روی اون بزارین بهتون این برنامه رو پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید .

این اپ به صورت جامع هستش و روی تمام سیستم عامل ها قرار داره ، سازنده این برنامه استدیو Paca LLC و در اپ استور و گوگل پلی وارد شد که از محبوبیت بالایی هم برخورداره.

از امکانات کلی این برنامه می توان ویرایش های زمان ، تصویر ، افکت گذاری ، تغییر سرعت افزودن متن میکس و …. رو معرفی کرد.

 

آموزش نحوه استفاده از این برنامه :

برنامه رو چه از اپ استور چه از گوگل پلی دانلود کنید و وارد اون شید ، در صفحه اول یک علامت به علاوه در پایین صفحه قرار داره که شما می توانید از ین طریق عکس ها و ویدیوهای دل بهخواهتونو انتخاب کنید و به ایدیت اونا بپردازید البته قبل از انجام این کار برای ورود به گالری و فایل های شخصی شما اجازه ورود می خواد .

در صفحه ادیت امکانات بسیاری وجود دارد که این برنامه کامل و عالی در این زمینه تبدیل کرده است . قسمت های زیادی در این صفحه وجود دارد که در هر کدام به صورت جداگونه ای توضیح داده شده .

از قسمت های این ادیتور میشه از

(Reorder (1) –  Trim (2) – Voice (3)– Text (4) – sound (5) – Tranx (6) – Copy (7) –  Display (8) -RESIZE  (۹)- Rotate  (۱۰) – Setting (11)-Delete (12

تو قسمت اول می تونید عکس ها و فیلم هاتونو مرتب کنید و هر عکسی که انتخاب کردینو تا هر تیکه ای از فیلم دوست دارین قرار بدین .

در قسمت دوم  شما می توانید ویدویو مورد نظرتونو از قسمت که دوست داشتین اونو برش بدید .

در گزنیه سوم شما می توانید صدایی که دوست دارین بروی ویدیوتون ضبط کرده و به فیلم اضافه کنید .

در قسمت چهارم انواع متن هارو چه فارسی چه انگلیسی با افکت های نوشتاری رو روی عکستون اضافه کنید .

در قسمت پنجم می تونین افکت های صدایی مختلفی رو دانلود کنید یا صدای مورد نظرتونو از داخل برنامه دانلود کنید

در قسمت دیگر می توانید موزیک رو بروی فیلم قرار بدین و صدای فیلم رو تنظیم کنید که آیا با موسیقی پخش شه یا نه

در قسمت ششم در این قسمت می توانید قبل یا بعد پخش شدن ویدیو یا عکس و نحوه ورود به قسمت بعدی فیلم رو از این طریق انتخاب کنید .

در قسمت هفتم کلیپ هاتونو کپی کنید تا فیلم جذاب تر بشه .

قسمت هشتم میزان شفافیت و نور دهی به ویدیو و اشباع …… رو تنظیم کنید .

قسمت نهم در این قسمت شما می توانید سایز عکس ها و فیلم هارو تغییر دهید  .

قسمت دهم اگر عکس یا فیلمی که می خواید بچرخه و یا با عکسای دیگه همخونی نداره می تونید از این طریق اونو با عکسای دیگه هماهنگ کنید .

قسمت یازدهم : نوع و نحوه نمایش ، و مدت زمانشو تغییر بدین

در قسمت آخر اگر بین مواردی که انتخاب کردین عکسی وجود داره که نمی خواید تو کلیپتون باشه با انتخاب اون قسمت و زدن گزینه دیلیت می تونین اونو حذف کنین

بعد از اتمام تغییراتی که می خواهید روی اون انجام بشه دکمه Next رو بزنید تا ویدیو شا وارد بخش بعدی بشه در ان بخش شما می تونین هر تم یا افکی تصویری که خواستین و رو فیلم هاتون قرار بدین با استفاده از گزینه های دیگر می تونین بروی فیلم هاتون گزینه زمان ، موضوع و مکان رو انتخاب کنید .

در آخر هم گزینه Share قرار داره که می تونین فیلماتونو تو گالری ذخیره کنید یا اونو با دوستاتون به اشتراک بزارین و از اون لذت ببرین .