در خلال هفته‌های اخیر بارها شاهد انتشار گزارش‌هایی درباره سری جدید گوشی‌های سامسونگ Galaxy A 2020 بودیم. روز گذشته سرانجام سامسونگ ویتنام خبری رسمی را در این باره به تأیید رساند. حساب رسمی سامسونگ ویتنام یا انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی در یوتیوب رسماً اعلام کرد که ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر) شاهد رونمایی از گوشی‌های جدید Galaxy A 2020 این سازنده برجسته خواهیم بود.

این ویدیو به هیچ نام یا مشخصاتی اشاره نکرده اما می‌توانیم مدعی شویم که ناچ حفره‌ای در نیمه بالایی نمایشگر آن طراحی شده است. این طراحی را قبلاً هم در برخی گوشی‌های قدیمی‌تر سازنده کره‌ای دیده بودیم و برای مثال چند ماه پیش گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس با چنین رویکردی در طراحی ظاهری روانه بازار شد.

البته این کلیپ تبلیغاتی مشخصاً منتسب به یک گوشی سامسونگ Galaxy A منتشر شده و قرار نیست این نسخه تازه‌ای از گلکسی نوت ۱۰ سازنده باشد. این گوشی‌ها ممکن است همان Galaxy A11، A31 و A41 باشند که چند روز پیش هم شایعه‌ای درباره‌شان منتشر شد.

گوشی - قیمت گوشی - خرید گوشی - گوشی جدید - علاالدین
گوشی – قیمت گوشی – خرید گوشی – گوشی جدید – علاالدین

این سه گوشی سامسونگ چند روز پیش در خبری مربوط به ثبت نام تجاری‌شان دیده شدند؛ اما متاسفانه این همه اطلاعاتی است که در حال حاضر درباره‌شان داریم. در سند مربوط به ثبت نام تجاری Galaxy A11، A31 و A41 همچنین به شناسه‌های SM-A115F، SM-315F و SM-415F به همراه حافظه داخلی ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت اشاره شده بود.

همچنین این احتمال هم وجود دارد که سامسونگ دو گوشی سطح بالاتر دیگر از این خانواده را به نام‌های Galaxy A71 و A91 معرفی کند. پیش از این گزارش شد که انتظار می‌رود این دو میان رده سطح بالا در بهار سال ۲۰۲۰ روانه بازار شوند.