در گزارشاتی که منتشر شده است یک گوشی جدید از برند الجی دیده شده است و تصویری که از این گوشی منتشر شده سوالاتی را در مورد طراحی آن ایجاد کرده است. همانطور که در تصویر می‌بینید طراحی این گوشی نسبت به دیگر تلفن‌های هوشمند متفاوت است. نامی که برای آن در نظر گرفته است الجی Wing می‌باشد که طراحی آن به صورت حرف T است. چنین دستگاهیی احتمالا مجهز به صفحه نمایش دوگانه است. به این صورت که یک صفحه نمایش  چهار اینچی زیر نمایشگر اصلی قرار گرفته است. در واقع در این تصویر یک صفحه نمایش افقی به همراه یک صفحه نمایش جانبی مربع شکل دیده می‌شود.

مشخص است که این تصویر یک طرح پیش ساخته است و نباید آن را قطعی دانست و الجی فعلا چنین چیزی را تأیید نکرده است. علت نام گذاری این گوشی به صورت Wing این است که وقتی گوشی د رحالتی که در تصویر می‌بینید قرار می‌گیرد مثل صفحه نمایش به حالت بال‌هایی برای گوشی در می‌آِد. ( Wing به معنی بال است ) احتمالا این گوشی به پردازنده سری ۷ اسنپ دراگون و دوربینی با لنز اصلی ۶۴ مگاپیکسل مجهز شود. احتمال می‌رود صفحه نمایش اصلی این گوشی ۶٫۸ اینچی باشد.

الجی پیشتر توجه‌ها را به سمت الجی ولوت جلب کرده بود. به طور کلی می‌توان گفت الجی قصد دارد از طریق تنوع در طراحی راه خود را مجددا به بازار تلفن‌های هوشمند باز کند.