سازنده گوشی های هوشمند Meizu در حال استارت راه اندازی گوشی هوشمند بعدی خود، Meizu 17th در چین می باشد و اکنون به اطلاعات منتشر شده درباره آن می‌پردازیم. طبق این اطلاعات، گوشی Meizu 17 یک دوربین چهار گانه در قسمت پشتی خود دارد که قسمت جالب آن، ترتیب قرار گیری سنسور های دوربین بصورت افقی است.

این تعجب آور است که گزارش های قبلی ادعا کرده اند که این گوشی دارای دوربین “Oreo” خواهد بود، به این معنی که سنسورها بر روی یک ماژول دوربین دایره ای قرار می گیرند. همچنین گفته می شود که در قسمت پشتی، دوربین های سه گانه وجود دارد که دارای سنسور دوربین ۱۰۰MP 20MP 20MP می‌باشد.
این گزارش که به تازگی فاش شده است، باعث سردرگمی شده است زیرا نشان می‌دهد که گوشی هوشمند دارای یک سوراخ پانچ در بالای صفحه نمایش است اما بجای قرار گرفتن در مرکز، آن را در قسمت بالا گوشه سمت راست قرار داده است. گزارش هایی وجود دارد که می گوید Meizu 17 در آینده با نمایشگر OLED با وضوح تصویر ۲۲۰۶ ۱۰ ۱۰۸۰ پیکسل با وضوح تصویر Full HD همراه خواهد بود اما هنوز اندازه آن مشخص نیست. این دستگاه از کوالکام اسپندراگون ۸۶۵ octa core بهره می برد و رابط کاربری Flyme OS 8 را در آندروید ۱۰ اجرا می کند.
پیش بینی می شود گوشی هوشمند Meizu 17، در بازار چین عرضه شود و بنابراین، انتظار داریم در روزها یا هفته های آینده اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه به دست مان برسد.