رونمایی هدفون

بلافاصله پس از تأیید راه اندازی ۹ RT در ۱۳ اکتبر ، OnePlus همچنین اعلام کرد که چهارشنبه آینده از هدفون Buds Z2 TWS در کنار تلفن هوشمند جدید خود رونمایی می کند.

OnePlus می گوید Buds Z2 کاهش نویز عمیق (دستگاه از چینی ترجمه شده) ، عمر باتری طولانی مدت و کیفیت صدای عالی را ارائه می دهد. این شرکت همچنین پوستری را در Weibo به اشتراک گذاشت که م leید نشت های طراحی قبلی Buds Z2 و تأیید گزینه های رنگ است.

 

مشخصات هدفون

در حالی که رندرهای فاش شده قبلاً نگاه خوبی به Buds Z2 انداخته بودند ، تصویری که توسط خبرساز معتبر Evan Blass به اشتراک گذاشته شد به ما می گوید که از بسته خرده فروشی آن چه انتظاری داریم.

Buds Z2 در جعبه خرده فروشی قرمز سفید عرضه می شود که شامل کاغذهای معمولی ، کابل شارژ و راهنمایی های اضافی می شود و ظاهراً قاب شارژ Buds Z2 دارای جلای براق است.

دوام باتری

ما همچنین برچسب جعبه خرده فروشی را مشاهده می کنیم که تأیید می کند که قاب شارژ باتری ۵۲۰ میلی آمپر ساعتی بسته بندی می کند ، شایعه شده که زمان پخش ۳۱ ساعت را ارائه می دهد. گفته می شود که جوانه ها دارای یک سلول ۴۰ میلی آمپر ساعتی هستند که می تواند ۷ ساعت دوام بیاورد و ANC خاموش باشد. بقیه ویژگی های شایعه Buds Z2 عبارتند از رتبه IP55 ، بلوتوث ۵٫۲ ، Dolby Atmos و شارژ سریع ، که با ۱۰ دقیقه شارژ پنج ساعت زمان بازی را فراهم می کند.

تاریخ رونمایی

ما انتظار داریم برخی از این ویژگی ها در روزهای منتهی به رونمایی ۱۳ اکتبر به طور رسمی توسط وان پلاس تأیید شود.

Buds Z2 شبیه به نسخه قبلی خود است ، اما نوک گوش این بار کمی زاویه دار است. همچنین برخی سنسورها را روی جوانه ها مشاهده می کنیم که می توانند برای تشخیص سایش استفاده شوند. ویژگی که در Buds Z اصلی وجود نداشت.